Foksal XVIII

Foksal XVIII

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Warszawa
Adres:
Foksal 18
Email:
Telefon:
885 635 885
Adres www:
http://www.foksalxviii.com/

Opis klubu Foksal XVIII

Foksal XVIII to klub usytuowany w samym centrum Warszawy, przy prestiżowej i słynącej z nocnego życia, ulicy Foksal.
Przestronne piękne wnętrza, niepowtarzalny, elegancki klimat, najwyższej jakości obsługa i najlepsza muzyka to niewątpliwie największe atuty klubu FoksalXVIII.
Klub Foksal XVIII to połączenie elegancji z nowoczesnością, w którym każdy z naszych Gości poczuje się wyjątkowo.
Foksal XVIII to miejsce dla klubowiczów szukających głębszych wrażeń i większych emocji. Jesteśmy klubem, gdzie będziecie mieli okazję przeżyć coś wyjątkowego. Jeżeli szukasz miejsca, aby pobawić się z niesamowitymi ludźmi, napić się drinka przy genialnej muzyce – z pewnością trafisz do Klubu FOKSAL XVIII
Tworzymy miejsce w Warszawie, które będzie połączeniem: selektywnej grupy gości, obsługi na najwyższym poziomie, światowych gwiazd, doskonale dobranej muzyki oraz wielu kreatywnych pomysłów.
Aby zrozumieć ideę FOKSAL XVIII trzeba TO przeżyć i odwiedzić nasze unikalnie, nietuzinkowe wnętrza. Jesteśmy miejscem, które przede wszystkim stawia na atmosferę, którą wspólnie z Tobą będziemy tworzyć, a każda noc w naszym klubie będzie niepowtarzalna.
Dołącz do grupy naszych gości, baw się przy naszej muzyce, tańcz i pij. U nas nic nie jest obowiązkowe, wszystko jest możliwe. Bądź sobą a Wszystko może się wydarzyć na FOKSAL XVIII.
Muzyka jaką mogą Państwo usłyszeć w Foksal XVIII to starannie wyselekcjonowany mix muzyki z pogranicza r&b, funk, house i nowoczesnej elektroniki.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →