Extreme Club

Extreme Club

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Komorów
Adres:
ul. Brzozowa 2
Email:
Telefon:
730 773 779
Adres www:
http://www.xclub.com.pl/

Opis klubu Extreme Club

Extreme Club & Restaurant to intrygujące miejsce utrzymane w klimacie sportów extremalnych, w którym ryzyko, adrenalina, ponadprzeciętne umiejętności, odwaga oraz pasja są codziennością.

To jedyne takie miejsce w okolicy! Zmienia się zgodnie z Waszymi potrzebami.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wieczorową porą zapraszamy na spotkania z przyjaciółmi, przy drinku, piwie bądź aromatycznej herbacie…wyjątkowa atmosfera panująca w lokalu, świece, które budują nastrój oraz muzyka, która jest dopełnieniem każdego spotkania.
Czekają na Was różnorodne promocje oraz wieczory tematyczne, o których informować będziemy za pośrednictwem Facebook’a oraz naszej strony internetowej www.xclub.com.pl.

W naszej ofercie znajdziecie również pyszne gorące przekąski, wyśmienite amerykańskie burgery, grillowane kanapki, przysmaki kuchni meksykańskiej i wiele innych smakołyków w bardzo przystępnych cenach!

W piątki i soboty Extreme Club zmienia się z restauracji w klub z szalonymi imprezami do białego rana! Za sterami Dj’e, którzy zadbają o to, aby noce te były energiczne i pełne pozytywnych, muzycznych wrażeń! W drugiej sali nasi Barmani, którzy rozpieszczają Wasze podniebienia extremalnie dobrymi drinkami!

Uprzejmie informujemy, iż podczas imprez weekendowych obowiązuje selekcja.
Dress code: elegantly casual.

Polityka dotycząca rezerwacji

Rezerwacje są bezpłatne.
Podczas imprez klubowych, aby dokonać rezerwacji należy uiścić przedpłatę u kelnerki, która jest do wykorzystania w barze podczas imprezy.

– Loża do 6 osób 100 PLN,
– Loża do 8 osób 200 PLN,
– Loża do 12 osób 300 PLN.

Podczas imprez weekendowych w naszym lokalu obowiązuje samoobsługa.
Rezerwując miejsca siedzące stolik obsługuje Kelnerka. Dodatkowo otrzymują Państwo otwarty rachunek oraz karty VIP, upoważniające do bezgotówkowych zamówień na barze (w ramach uiszczonej przedpłaty).

Rezerwacji można dokonać pod numerem 730 773 779

Organizujemy bankiety, spotkania biznesowe, przyjęcia okolicznościowe oraz wiele innych. Zapewniamy kompleksową organizację każdej imprezy, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Extreme Club to idealne miejsce na imprezę urodzinową, firmową, komunię, chrzciny i każde inne wydarzenie bo przecież okazji do świętowania jest wiele!

Impreza zamknięta, otwarta, z cateringiem i bez, z motywem przewodnim lub pokazem artystycznym, cokolwiek sobie zażyczysz! Zorganizujemy eXtremalnie perfekcyjną imprezę!

NOWOŚĆ !!!
Usługi cukiernicze
Jest to najnowsza pozycja w naszej ofercie. Zachęcamy do zamawiania wyśmienitych tortów oraz domowych ciast na każdą okazję !!!

Serdecznie zapraszamy!


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →