Element Club

Element Club

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Warszawa
Adres:
Jasna 1
Adres www:
http://www.elementclub.pl/

Opis klubu Element Club

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Cię do świata luksusu.
Element Club mieści się w samym sercu Warszawy, w Domu Pod Orłami, przy Jasnej 1. Utrzymany w klimacie wczesnego modernizmu, nawiązuje do estetyki budynku – najwybitniejszego dzieła architektury polskiej z początku XX wieku. Monumentalizm i elegancję połączyliśmy z nowymi technologiami, co tworzy wysublimowaną mieszankę – schlebiającą gustom najbardziej wymagających gości. Ekskluzywność miejsca podkreśla kolorystyka. Czerń w  złotej i srebrnej oprawie przeniesie Cię w świat współczesnej elegancji.
Tak, jak Ty – lubimy nowe technologie. Element Club jest jedynym miejscem na mapie klubowej Warszawy wyposażonym w interaktywny bar. Sięgasz po drinka a rybki na blacie baru uciekają w popłochu mącąc wodę. U nas Ty decydujesz jak wygląda nocne niebo – wystarczy jeden ruch ręki. Mamy więcej cyfrowych obrazów, które możesz ‘malować’ w oczekiwaniu na wyśmienite drinki.
Na tym nie koniec niespodzianek. Dysponujemy jednym z najlepszych systemów nagłośnienia. Daje dużo możliwości dj’om i  zapowiada obecność gwiazd tworzących muzykę na żywo – wszystko, aby zapewnić Ci niezapomnianą zabawę. W czwartki proponujemy klimatyczne remixy muzyki lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, w piątki i soboty – dyskretny house. Wkrótce otwarcie kolejnej sali, a w niej czarna muzyka i chill-out.
Dbamy o każdy szczegół, dlatego estetykę wnętrza dopełnia ogromna dioda. Zaskoczy Cię jakość koloru i wyrazistość obrazu. Na 350m2, dwóch poziomach, dwóch parkietach, przy czterech barach i sali VIP zapewniamy to, co najlepsze.
Chcesz zorganizować imprezę dla znajomych, spotkanie firmowe, albo szukasz miejsca na duży event? Jesteśmy do Twojej dyspozycji ze szczegółową ofertą. Zapraszamy do kontaktu.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →