Element Club

Element Club
Miasto:
Warszawa
Adres:
Jasna 1
Adres www:
http://www.elementclub.pl/
Mamy ogromną przyjemność zaprosić Cię do świata luksusu.
Element Club mieści się w samym sercu Warszawy, w Domu Pod Orłami, przy Jasnej 1. Utrzymany w klimacie wczesnego modernizmu, nawiązuje do estetyki budynku – najwybitniejszego dzieła architektury polskiej z początku XX wieku. Monumentalizm i elegancję połączyliśmy z nowymi technologiami, co tworzy wysublimowaną mieszankę – schlebiającą gustom najbardziej wymagających gości. Ekskluzywność miejsca podkreśla kolorystyka. Czerń w  złotej i srebrnej oprawie przeniesie Cię w świat współczesnej elegancji.
Tak, jak Ty – lubimy nowe technologie. Element Club jest jedynym miejscem na mapie klubowej Warszawy wyposażonym w interaktywny bar. Sięgasz po drinka a rybki na blacie baru uciekają w popłochu mącąc wodę. U nas Ty decydujesz jak wygląda nocne niebo – wystarczy jeden ruch ręki. Mamy więcej cyfrowych obrazów, które możesz ‘malować’ w oczekiwaniu na wyśmienite drinki.
Na tym nie koniec niespodzianek. Dysponujemy jednym z najlepszych systemów nagłośnienia. Daje dużo możliwości dj’om i  zapowiada obecność gwiazd tworzących muzykę na żywo – wszystko, aby zapewnić Ci niezapomnianą zabawę. W czwartki proponujemy klimatyczne remixy muzyki lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, w piątki i soboty – dyskretny house. Wkrótce otwarcie kolejnej sali, a w niej czarna muzyka i chill-out.
Dbamy o każdy szczegół, dlatego estetykę wnętrza dopełnia ogromna dioda. Zaskoczy Cię jakość koloru i wyrazistość obrazu. Na 350m2, dwóch poziomach, dwóch parkietach, przy czterech barach i sali VIP zapewniamy to, co najlepsze.
Chcesz zorganizować imprezę dla znajomych, spotkanie firmowe, albo szukasz miejsca na duży event? Jesteśmy do Twojej dyspozycji ze szczegółową ofertą. Zapraszamy do kontaktu.