Ego

Ego

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Łódź
Adres:
Al. J. Piłsudskiego 14
Email:
Telefon:
501 699 434
Adres www:
http://www.klubego.eu/

Opis klubu Ego

Nowe miejsce imprezowe, w samym centrum Łodzi przy ulicy Piłsudskiego 14 rozpoczyna swoją działalność już 13 grudnia 2008 roku. Ambicją twórców „Ego” jest stworzenie ekskluzywnego klubu będącego połączeniem klasyki wystroju z nowoczesnymi trendami w dziedzinie klubowego oświetlenia i nagłośnienia. Wyświetlacze plazmowe, krystalicznie brzmiący soundsystem czy ruchome głowy kontrastować będą ze złotymi ornamentami, bogato ozdobionymi abażurami czy wręcz z barokową w formie fontanną.

Podobny kontrast i bój na parkiecie będą toczyły style muzyczne serwowane przez djów klubu. Klasyczne brzmienia lat ’80 i ’90 przeciwstawione będą nowoczesnym gatunkom house (latino house, vocal house, sexy funky, electro house) z domieszką lekkiego breakbeatu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wykwalifikowana kadra, kulturalna ochrona, piękne kelnerki, przystojni barmani oraz sprawna selekcja zapewnią nieskrępowany nastrój naszym gościom. Dla wielbicieli spędzania czasu w mniejszym gronie, twórcy „Ego” przygotowali dwa, bogato wyposażone, odseparowane od danceflooru lustrami weneckimi, stwarzające doskonałe warunki dla alternatywnego imprezowania VIP-roomy.

Nowatorski i unikalny charakter klubu podkreśli rodzaj zabawy proponowany przez Ego. Każdy klient otrzyma darmową opaskę na rękę w trzech różnych kolorach, które poinformują innych o planach i celu przybycia. Ich filmowe nazwy znacznie ułatwią zawieranie nowych  znajomości w klubie i pozwolą uniknąć niezręcznych sytuacji.

Czerwone – „Gotowi na wszystko” są dla tych, którzy szukają w Ego nowych znajomości,

Złote – „Czasem słońce, czasem deszcz” , wezmą Ci niezdecydowani, którzy trochę się krępują ale do końca nie mówią nie.

Fioletowe – to „Nigdy w życiu” i jak sama nazwa wskazuje,  nie szukają przygód i dobrze bawią się same.

Wybór należy do Ciebie.

Klub muzyczny EGO ma ambicję by być nie tylko lokalem tanecznym, pragnie łączyć działalność klubową z galeryjną, promować modę i dizajn, prezentując zarówno grafikę użytkową, jak i wzornictwo przemysłowe.

Zgodnie z definicją encyklopedyczną pojęcia EGO („…Zasadnicza rola ego to godzenie wymagań organizmu z warunkami środowiskowymi czyli id i superego…”) chcemy sprostać wymaganiom najbardziej wybrednych klientów i doprowadzić by stali się oni naszymi stałymi bywalcami.
Ego to klub, z którego nie będziesz chciał wyjść!


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →