Dice Club

Dice Club

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Berlin
Adres:
Voltairestrasse 5
Adres www:
http://www.myspace.com/diceberlin

Opis klubu Dice Club

Dice Club mieści się w starej stacji elektroenergetycznej w centrum miasta. Głównym  założeniem Dice jest połączenie post-industrialnego wystroju z nowoczesnym oświetleniem i nagłośnieniem. Klub składa się z 3 sal o łącznej powierzchni 2000m2. Podczas lata imprezy będą się także odbywać na dachu budynku.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W klubie zainstalowano najwyższej klasy nagłośnienie, które zostało specjalnie zaprojektowane i dostosowany do potrzeb Dice Club. Ma to być najdroższe nagłośnienie jakie kiedykolwiek zostało zainstalowane w klubie! Jeśli zaś chodzi o oświetlenie, cały system został zaprojektowany przez Room Division – grupę odpowiedzialną za oświetlenie Watergate, Rechenzentrum oraz Melt! Festival.

 

Jeśli chodzi o aspekt muzyczny, Dice Club współpracuje ze znanymi agencjami bookingowymi jak: Clonk, Wilde Bookings czy też Backroom Entertainment oraz z cenionymi dj’ami i producentami: President Bongo (GusGus), Aril Brikha, Luke Solomon, Simon Baker, Ralph Lawson, Dirt Crew, Spirit Catcher, Gabriel Ananda, Daniel Mehlhardt.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →