Czytelnia

Czytelnia

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Poznań
Adres:
ul. Święty Marcin 69
Email:
Telefon:
781 362 422
Adres www:
http://www.klubczytelnia.pl/

Opis klubu Czytelnia

Godziny otwarcia:
pon – czw 9:00 – 24:00
pt – 9:00 – 4:00
sob – 16:00 – 4:00
niedz – 16:00 – 24:00
Czytelnia ma za sobą wieloletnią historię na klubowej mapie Poznania. Przez lata gościła wielu muzyków i artystów z kraju i z zagranicy, słynęła z szalonych imprez przy tanecznych rytmach i z panującego w niej klimatu. Klimatu uzyskanemu dzięki obecności w niej ludzi z różnych światów, z różnymi zainteresowaniami i w różnym wieku. Tworzyła nowe znajomości i piękne wspomnienia.
Od pewnego czasu klubem władają nowi właściciele oraz kadra zarządzająca. Nowy zespół świadomy historii klubu starał się wnieść do niego dodatkowy powiew świeżości i kontynuować ambitne muzyczne aspiracje tego lokalu. Zmiany jakie nastąpiły nie ograniczyły się do odświeżenia kameralnego wnętrza, zmianie uległo także menu, w którym obecnie znajdziemy świeżo przygotowywane dania idealne na śniadanie czy lekki lunch w ciągu dnia. Wierzymy, że dzięki dbałości o szczegóły udało się podkreślić stylowość klubu. Starannie selekcjonujemy wszystko co wpływa na atmosferę zarówno lunchu, jak i wieczornych imprez i koncertów. Muzyka lecąca w tle w ciągu dnia schodzi na drugi plan dyskretnie podkreślając zrelaksowany klimat klubu pozwalając na spokojną pracę przy komputerze czy skorzystanie z prasy codziennej.
Wieczorem z kolei stawiamy na zróżnicowane imprezy oraz występy na żywo zarówno muzyków nowych na scenie jak i tych już sprawdzonych na rynku, nigdy nie ograniczając się do gatunku. To wszystko sprawia, że klub jest uniwersalnym miejscem spotkań bardzo zróżnicowanej klienteli.
Wierzymy, że dzięki ciągłemu rozwijaniu wizerunku klubu oraz wspomnianej dbałości o szczegóły uda nam się te już teraz szerokie spektrum odbiorców nadal poszerzać i zainteresować ofertą wszystkich szukających w mieście lokalu, którego stylowi można zaufać. Serdecznie Was zapraszamy do uczestnictwa w tym procesie.
Zespół Czytelni.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →