Club Stereo

Club Stereo

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Warszawa
Adres:
ul. Nowy Świat 21
Email:
Telefon:
500 000 519
Adres www:
http://www.clubstereo.pl/

Opis klubu Club Stereo

Przystępne ceny i przede wszystkim ludzie, którzy bawiąc się w Stereo zawsze są pozytywnie nastawieni – to wszystko gwarantuje rewelacyjne imprezy do białego rana!  Jeżeli lubisz dobrą zabawę, cenisz przyjazną atmosferę i dyskrecję – jesteś u siebie!
Staranny dobór DJ’ów  o co dba rezydent klubu DJ ARQSH przekłada  się bezpośrednio na doskonały imprezowy klimat, a bogaty repertuar muzyczny w poszczególne dni tygodnia pozwala każdemu znaleźć idealną opcję na świetną zabawę.
Club Stereo to powierzchnia, na której znajdują się loże z wygodnymi kanapami i fotelami dla ponad 120 osób. Wystrój klubu nawiązuje do muzyki lat 90-tych. Aurę tajemniczości podkreśla  fioletowy wystrój z nutką purpury oraz połyskującymi na sali światłami. Do dyspozycji Klubowiczów, którzy cenią sobie dyskrecję i prywatność, jest również osobna salka VIP mogąca pomieścić do 20 osób. Niewątpliwą atrakcją jest dancefloor, widoczny z każdego miejsca klubu. Stanowisko DJ’a z konsolą góruje nad dancefloor’em i znajduje się w wydzielonej części na centralnej szerokości parkietu – tak aby nasz rezydent Dj Arqsh i jego goście mogli brać czynny udział w imprezie.
Na spragnionych i rozpalonych zabawą klubowiczów czeka świetnie wyposażony drink bar. Dopracowane menu alkoholi i napojów sprosta najbardziej wymagającym podniebieniom, a kreatywni barmani oraz kelnerki, gwarantują odpowiednią obsługę w klubie. Nad bezpieczeństwem gości czuwa doświadczona ochrona.
Club Stereo swoją ofertę kieruje również do firm, uczelni oraz innych organizacji chcących zorganizować imprezę zamkniętą. Organizujemy również wieczory kawalerski i panieńskie. Na tą wyjątkową imprezę przygotowaliśmy specjalną ofertę!
Zapraszamy do kontaktu!

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →