Centrala

Centrala

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Kraków
Adres:
Mały Rynek 4
Email:
Telefon:
12 4221667
Adres www:
http://www.klubcentrala.pl/

Opis klubu Centrala

Centrala – bo chcemy by spotykało się u nas wszystko, co w Krakowie najlepsze.
Najlepsza muza, najlepsza sztuka, najlepsza publika.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Klub Centrala mieści się w podziemiach średniowiecznej kamienicy usytuowanej na krakowskim Małym Rynku. Jednak jest absolutnym zaprzeczeniem utartego stereotypu tzw. piwnicy krakowskiej. Bardzo odważny design w połączeniu z nietypowymi dla piwnicy materiałami i kolorami tworzą kompletnie świeżą w Krakowie mieszankę – centralny element wystroju stanowi kłębowisko rur z lat 60-tych. Ta nieco industrialna forma wizualna wpływa w znaczny sposób na klimat muzyczny tego miejsca, który ukierunkowany jest na ambitne, alternatywne imprezy dla ambitnej publiki. Minimalistyczny design sprawia, że sprawdzają się tam imprezy zarówno imprezy z elektronicznym beatem, postpunkowym uderzeniem, oldschoolowym rapem jak i korzennym reggae.

 

Klub Centrala to alternatywa dla niezliczonej ilości tandetnych klubów, które z muzyką nie mają wiele wspólnego. Duży wpływ na to mają właściciele, którzy stanowią ważną część gastronomiczno – kulturalnej kolebki Krakowa. Magda i Xsiondz to również właściciele kultowego już w pewnych kręgach „Pierwszego lokalu na Stolarskiej po lewej stronie idąc od Małego Rynku”. Melon jest obecnie reżyserem oraz dokumentalistą, ale zaczynał jako dj i barman jeszcze w latach 90 –tych. Np. rozkręcił kultową wtedy w Krakowie „Żelazną”

 

Z czasem chcemy również organizować wystawy, performance, festiwale sztuki, filmów oraz promować inne aktywności mające jeden wspólny mianownik – kreatywność.
Klub Centrala to, w końcu miejsce, w którym można również spędzić słoneczny dzień w ogrodzie zabytkowej oficyny popijając pyszną kawę, zajadając znaną ze „Stolary” wielką bułę w super cenie.

 

A w zimowej porze posiedzieć w ogrzewanych i wentylowanych pomieszczeniach z wifi, multimediami i chilloutową muzyką. A wszystko to w przyjaznej atmosferze, którą tworzymy z Wami i dla Was…


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →