Biznes (Stadion Narodowy)

Biznes (Stadion Narodowy)

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Warszawa
Adres:
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
Email:
Telefon:
(22) 295 95 55
Adres www:
http://www.stadionnarodowy.org.pl/miejsce-biznesu/biznes-klub

Opis klubu Biznes (Stadion Narodowy)

Wraz ze swoim prestiżowym wystrojem i nieograniczonymi możliwościami aranżacji, Biznes Klub z łatwością będzie sceną dla spotkań biznesowych. Ta wielka, otwarta przestrzeń (3200 m kw.) jest idealna do organizacji konferencji, prezentacji czy wystawnych gal z wręczaniem nagród.Rozpościera się z niego panorama Warszawy oraz widok na płytę boiska najnowocześniejszego stadionu w Polsce.

Biznes Klub ma dostęp do prywatnego tarasu, gdzie Wasi Goście w prestiżowej scenerii będą się rozkoszować wieczornym koktajlem przy lampce wina i wykwintnym cateringu. Specjalnie dla Was na telebimach o powierzchni prawie 60 m kw. każdy, wyświetlimy prezentację firmy, a nagłośnie całostadionowe sprawi, że będzie to niezapomniane przeżycie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Integralną częścią klubu jest recepcja oraz wygodne trybuny VIP z dostępem do płyty stadionu, mogące pomieścić prawie 2600 osób.

Wynajęcie Biznes Klubu daje Państwu również możliwość podzielenia przestrzeni na trzy mniejsze części. To idealne rozwiązanie, by zorganizować np. prezentację w części centralnej, a catering i kameralny koncert w bocznych skrzydłach.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →