Baker Street

Baker Street

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Poznań
Adres:
ul. Piekary 22/23
Adres www:
http://www.bakerst.pl/

Opis klubu Baker Street

Dobrze wypieczony klub w samym centrum Poznania.  Świeża pozycja na klubowej mapie Poznania.

Nowootwarty klub w samym sercu miasta przy ul. Piekary 22/23 przyciągnie amatorów dobrej zabawy świeżą dawką muzycznych brzmień  w rytmach muzyki klubowej oraz stylowymi wnętrzami.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Baker Street to miejsce, które pozwoli poznańskim fanom sceny klubowej odnaleźć się w gąszczu muzycznych propozycji.

Klimatyczne pomieszczenia wypełnione dźwiękami dobrze wyselekcjkonowanej muzyki elektronicznej przyciągają swą nowoczesną formą i niepowtarzalnym klimatem. 

W klubie znajdziemy esencję tego co w nocnym klimacie liczy się najbardziej- płynne połączenie dobrej muzyki roznoszącej się po niebanalnie zaaranżowanych wnętrzach, grę świateł i wizualizacji nadającąj pomieszczeniom jedyny w swoim rodzaju charakter oraz szeroki asortyment drinków serwowanych przez barmanów na dwóch barach.

Pomieszczenia zlokalizowane na dwóch poziomach klubu posiadają indywidualny charakter i pozwalają przenieść się w inną klubową bajkę. 

Klub posiada dwa parkiety prezentujące różnorodne kombinacje muzyczne, goszczące czołówkę międzynarodowej sceny DJ-skiej, wokalistów, oraz artystów prezentujących muzykę klubową wykonywaną na żywo.

Chcąc spędzić niezapomniane chwile w nowatorskich wnętrzach rozpieranych energetycznymi dźwiękami  w otoczeniu znajomych klub daje możliwość rezerwacji loży.

Baker Street to nowa odsłona muzyki klubowej opakowanej w niepowtarzalny design przenoszącej w inny wymiar doznań.

Klub posiada własny strzeżony parking dla potrzeb klientów zlokalizowany w ścisłym centrum miasta.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →