Absynt

Absynt
Miasto:
Warszawa
Adres:
ul. Zgoda 9
Adres www:
http://www.absyntklub.pl/

Lemoniada- słodka, bąbelkowa, żółciutka- pod wpływem działań kilku osób od lat związanych z warszawskim życiem klubowym- nabrała mocy i zmieniła się… w ABSYNT. Mocny, wysokoprocentowy, ciemnozielony, kontrowersyjny trunek, któremu nieodłącznie towarzyszy magiczna postać Zielonej Wróżki.

Absynt Klub chce kontynuować muzyczne tradycje najlepszych- w większości nieistniejących już kultowych miejsc Warszawy i zapraszać do współpracy znanych, sprawdzonych dj’ów i producentów.
Glasse, Luiphobia, Easy, Cbass, Mikobene, Fusion F, Comet T, Seb Skalski, Simon S, Malakai, Kuki, Windmill, Moondeck, Deev M, Matusch, Polastri, Shot, Adam Bekett, Lady Club, Philippe, Matt Kulinski i oczywiście Adamus– to tylko niektóre postacie, z którymi już nawiązaliśmy współpracę.

PIĄTKI- to noce z housem w jego lżejszych- wokalno-funkowych odmianach, zawsze w najlepszym klubowym wydaniu.

SOBOTY- to mocniejsze granie- tech house, deep house, progressive, electro.
Od czerwca 2011 ruszamy także z projektami muzycznymi w pozostałe dni tygodnia.

Już w piątek, 13tego maja odsłonimy przed Wami nowe oblicze klubu. Wierzymy, że zmiany zarówno w muzyce, jak i w wystroju przypadną Wam do gustu i zadomowicie się u nas na dobre.
Kameralny charakter Klubu pozwala nam na organizowanie wyjątkowych imprez dla naszych znajomych oraz znajomych naszych znajomych- czyli grona ludzi, którzy potrafią docenić zarówno ambitną, nieszablonową muzykę, jak i sam ABSYNT, który oczywiście będzie królował w ofercie menu.

Nasz bar jako jedyny w Warszawie dysponuje wieloma gatunkami tego wybitnego trunku w różnych kolorach i o różnej mocy, podawanego zarówno w wersji płonącej, jak i tradycyjnie z użyciem specjalnej absyntowej fontanny, oraz ażurowych łyżeczek.

Dla tych, którzy nie są fanami specyficznego ziołowego smaku absyntu w czystej postaci- przygotowaliśmy wybór koktajli na bazie tego kultowego alkoholu.
Innych wyśmienitych wysokoprocentowych mieszanek – w postaci tradycyjnej jak i w litrowych dzbankach- również nie zabraknie 🙂

Zapraszamy!!!