RECONDITE live

Clubbing
Electronic House Techno

Piątek, 12 września 2014
godz: 22:00

1500m2

ul. Emilii Plater 29, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Wakacje dobiegają końca, a 1500m2 wraca do żywych !
Nie próżnowaliśmy i w tym sezonie mamy dla Was naprawdę wiele.

Na pierwszy ogień – Recondite – shooting star mijającego sezonu i mistrz techno utkanego pięknymi melodiami. Hipnotyczna siła jego twórczości szybko awansowała go do poziomu obowiązkowego artysty w line upach najważniejszych wydarzeń sezonu, a kunszt muzyczny katapultował go do grtona ulubieńców Richiego Hawtina, Svena Vaetha, Maceo Plexa czy każdej publiczności, która miała okazję go doświadczyć.

Recondite, czyli Lorenz Brunner pojawił się na scenie elektroniczej zaledwie trzy lata temu debiutując serią winyli wydanych przez własną wytwórnie Plangent Records. Sławę zyskał dzięki albumowi „On Acid”wydanego dla label’u Absurd z Los Angeles. Wydawnictwo genialnie pokazuje jak w nietypowy sposób wykorzystać legendarną motorykę technoi brzmienie TR-303 do stworzenia głębokich i sensualnych dźwięków.

Od czasu premiery albumu jego kariera nabrała rozpędu, a jego nagrania publikowane były przez Dystopian, Hotflush i Ghostly International. I to właśnie dla tej legendarnej amerykańskiej wytwórni przygotował inspirowany cyklami przyrody „Hinterland”. To jedna z najciekawszych płyt 2013 roku. Marzycielska, relaksująca i z nutą melancholii. Minimalistyczna w środkach, ale bardzo efektywna, efektowna i angażująca szeroki wachlarz zmysłów.

12 września w 1500m2 do wynajęcia Recondite potwierdzi swoją klasę i ujmie Was niesamowitym brzmieniem gdzieś pomiędzy głębokim house’em, motorycznym techno i poezją, nie zapminając o hitach spod znaku Hotlush!

Nie będziemy ukrywać – tęskniliśmy!
Mamy nadzieję, że Wy też!

Line up:
Recondite ( Hotflush Recordings / Dystopian / Ghostly International /DE)
+
moreSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

RECONDITE live Warszawa

Gruuv On feat. Paul Sun

Wt, 21 stycznia 2020
godz: 23:00

RECONDITE live Warszawa

22.01 | Środek

Śr, 22 stycznia 2020
godz: 21:00

RECONDITE live Warszawa

999: STAUB X COM

Pt, 24 stycznia 2020
godz: 23:00