Declan McKenna

Koncerty
Declan McKenna

Niedziela, 29 maja 2022
godz: 20:00

Progresja

Fort Wola 22, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

bramka – 19:00

Młody brytyjski wokalista Declan McKenna podzielił się nowym singlem “Daniel, You’re Still A Child” i ogłosił trasę promującą jego najnowszy album, “Zeros”, w ramach której zagra także w Warszawie!
Na koncercie w maju 2021 na pewno nie zabraknie hitów “Brazil” i “Why Do You Feel So Down”, a także zupełnie nowego materiału.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Declan McKenna określany jest nową nadzieją brytyjskiej muzyki alternatywnej. Mimo młodego wieku, 21-letni artysta ma już na koncie album studyjny “What Do You Think About the Car?” z 2017 roku i występy na takich festiwalach jak Glastonbury, Coachella, czy Lollapalooza. Jego twórczość jest porównywana do m.in. The Libertines czy Jamiego T, a sam Declan jako swoją największą inspirację podaje Davida Bowiego. W swoich utworach Declan porusza ważne tematy społeczne, dlatego często nazywany jest głosem młodego pokolenia.

Declan McKenna zadebiutował w 2015 roku singlem “Brazil”, krytykującym FIFĘ i obecną w niej korupcję. Singiel znalazł się na debiutanckiej płycie artysty, “What Do You Think About the Car?”, wyprodukowanej przez Jamesa Forda (Arctic Monkeys, Depeche Mode, Florence and the Machine) i wydanej nakładem Columbia Records. Po premierze albumu Declan udał się w europejską trasę koncertową supportując zespół Blossoms, podczas której zagrał także dwa koncerty w Polsce – w Warszawie i Poznaniu. Teraz Declan przygotowuje się do wydania swojej drugiej płyty, “Zeros”, której premiera zaplanowana jest na 21 sierpnia. Album promują single “British Bombs”, “Beautiful Faces” i „The Key to Life on Earth”, gdzie w klipie wystąpił Alex Lawther znany z seriali “Black Mirror” i “The End of the F***ing World”.

https://www.declanmckenna.net/
https://www.instagram.com/thedeclanmckenna/
https://www.facebook.com/DeclanMckennaMusic/

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!


Declan McKenna | 29 maja 2022 Niedziela, Progresja

Biletomat.pl
89 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Declan McKenna Warszawa

Laboratorio Tropical Session @ DZiK

Śr, 29 czerwca 2022
godz: 21:00

Declan McKenna Warszawa

shama x przezwyczajność Warszawa

Cz, 30 czerwca 2022
godz: 19:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →