BAD TASTE NIGHT with VEGAS (Bad Company UK)

Clubbing
Drum n Bass

Piątek, 11 maja 2018
godz: 22:00

niePowiem

ul. Nowy Świat 27, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

VEGAS (BC UK)

Vegas to jeden z najbardziej rozchwytywanych producentów i DJi na scenie muzyki DnB. Jest znany z takich utworów jak Elm Street, True Romance, Meditation i Facing The Sun. Jedne z największych hitów Vegas-a to Eyes Of Truth i Re-Animator wyprodukowane we współpracy z Maldinim. Jednak mimo niekwestionowanych zasług w propagowaniu drum’n’bassu niemal we wszystkich zakątkach świata, Bad Company pozostają skromni, nieśmiali i nieco poza światem klubowego show biznesu. Dzięki temu media ich nie zjadły, a ich muzyka pozostała mocna, wyrazista i niezależna.
Artysta pojawi się specjalnie dla Was w Warszawie. Podczas jego występu usłyszymy set zawierający mnóstwo klasyków oraz nowości ! Będzie to miało miejsce już 11 maja br. (piątek) po raz drugi w Warszawie. Będziecie mieli okazję zobaczyć go i oczywiście usłyszeć na żywo w klubie „niePowiem” który mieści się w samym centrum Warszawy przy ul. Nowy Świat 27, 00-029 Śródmieście (Warszawa)

https://www.facebook.com/officialvegasbcuk/

Bad Company UK inaczej BCUK to legendarna formacja muzyki Drum and Bass z Wielkiej Brytanii, w skład założycieli której wchodzą: Jason Maldini (Maldini), Darren White (dBridge), Dan Stein (Fresh) oraz Michael Wojcicki (Vegas).

https://www.facebook.com/officialbadcompanyuk/
https://soundcloud.com/bad-company-uk
https://www.youtube.com/channel/UCyxTN55g7eEakCqTvdehulg

Bad Taste Rocordings reprezentują ponadczasowy, skrajnie innowacyjny energetyczny styl Drum & Bass będący kompilacją bogactwa doświadczeń grupy na scenie i świeżych brzmień, ale wyselekcjonowanych subiektywnie według stałych ram charakteryzujących ich twórczość.

Dziś, poza wydawaniem własnej twórczości, aktywnie wspierają innych wyjątkowo utalentowanych artystów swojej sceny, pomagając im wybić się i wypłynąć na szersze wody.

Za solidne fundamenty oraz obecny kształt Bad Taste Recordings – słusznie zajmującej w czołówce niepodważalnie odpowiedzialny jest Michael Wojcicki aka Vegas – kluczowy członek formacji, oraz założyciel.

Początki marki wytwórni Bad Taste Rocordings sięgają 2005 roku kiedy seria nagrań LP „Bad Taste” dla Bad Company UK pozwoliła po raz pierwszy fanom Drum and Bassu usłyszeć muzykę takich dzisiejszych legend jak Noisia, Chase & Status i State of Mind.
Oficjalnie Bad Taste Recordnigs zaczęli funkcjonować jako wytwórnia w 2007 roku, głównym założeniem działalności było od początku wyszukiwanie i promowanie nowych, utalentowanych DJi, a samo określenie BAD TASTE miało stać się swoistym piętnem na twórczości i marce każdego kolejnego wychodzącego z pod skrzydeł wytwórni artysty – wskazującym na jego wyjątkowy i unikalny talent.
Dziś, mogą pochwalić się serią przełomowych wydawnictw, które zyskały uznanie i powszechny szacunek wśród producentów, DJi i raverów.
W 2014 roku VI edycja Bad Taste została wydana wraz z uznanymi przez publiczność i krytyków pionierami i topowymi producentami neurofunk -> Billain i Teddy Killerz.
Rok 2015 przyniósł wydawnictwu takich świeżych artystów jak Heamy i Cod3x, a także starannie przygotowywaną epkę „Force Black” legendarnego producenta Current Value, a w zanadrzu czekają już kolejne realizacje i wydania.
Niewyczerpany potencjał wytwórni jaki czerpie ona z różnorodności twórczości i podopiecznych niezmiennie pozwala jej na przesuwanie granic, wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom słuchaczy i fanów, powoduje, że zasłużenie zajmuje ona czołowe miejsce wśród wytwórni DnB za wkład w rozpoznawalność i innowacyjność brzmień tego gatunku muzyki elektronicznej. Wczoraj i dziś wytwórnię reprezentują takie formacje i artyści jak: Noisia, The Upbeats, State of Mind, Teebee, Mindscape, były Blokhe4d, Chris Su, Joe Ford, Receptor, Chase & Status, Billain, Current Value, Audio, Teddy Killerz, Prolix, Gridlok, Spor, Neonlight, Cod3x, Heamy… oraz potężni i Legendarni Bad Company UK we własnej osobie.

www.badtasterecordings.com
www.soundcloud.com/bad-taste-recordings
www.youtube.com/user/badtasterecordings
www.twitter.com/badtasterecs
www.instagram.com/bad_taste_recordings
www.vero.co/BadTasteRecordings

Bilety w przedsprzedaży w cenie 25pln, w dniu imprezy stacjonarnie w klubie 35pln.

Tu kupisz bilet:
https://goout.net/pl/billety/bad-taste-night-vegas-bc-uk/dufc/Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

BAD TASTE NIGHT with VEGAS (Bad Company UK) Warszawa

Guzior + ReTo / 22.03 / Warszawa

Pt, 22 marca 2019
godz: 20:00

od 50 PLN
BAD TASTE NIGHT with VEGAS (Bad Company UK) Warszawa

Księżyc na Jasnej

Pt, 22 marca 2019
godz: 19:30

BAD TASTE NIGHT with VEGAS (Bad Company UK) Warszawa

J1 | Anetha (Blocaus / Paris)

Pt, 22 marca 2019
godz: 23:00

BAD TASTE NIGHT with VEGAS (Bad Company UK) Warszawa

Revive Festival 2019

Sb, 23 marca 2019
godz: 21:00

od 79 PLN
BAD TASTE NIGHT with VEGAS (Bad Company UK) Warszawa

Drugi Księżyc na Jasnej

Sb, 23 marca 2019
godz: 19:30