Romantic Fellas

Koncerty
Romantic Fellas

Czwartek, 05 marca 2020
godz: 19:00

Blue Note

ul. Kościuszki 76/78, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Z przyczyn niezależnych od klubu i zespołu, planowany na 12 września koncert formacji Romantic Fellas odbędzie się 5 marca. Zakupione bilety zachowują ważność lub można je zwracać w punktach zakupu

Jedyny indie-electro-szlafrokowy zespół na świecie! Ich koncerty to niecodzienne przeżycie z wielką eksplozją energetycznych beatów!

Zespół powstał w 2015 roku z inicjatywy Ignacego Matuszewskiego, krakowskiego producenta, pianisty i kompozytora. Profesjonalne wykształcenie oraz wieloletnia przyjaźń pozwoliła muzykom ukończyć debiutancką płytę w zaledwie 4 miesiące od powstania zespołu. Album „How To Be Romantic” powstał w domowym studio Ignacego, który był odpowiedzialny za produkcję i miks wszystkich utworów. Piosenka „Crazy Love” została piosenką dnia w radiowej Trójce. Zespół zdobył także Grand Prix na Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie (2016). Pierwszy rok swego istnienia Romantic Fellas zakończyło na podium najlepiej zapowiadającego się polskiego zespołu na rok 2017 według Brand New Anthem.

„Mamy do czynienia z jednym z najbardziej udanych polskich debiutów 2016 roku.” – Hubert Grupa „Europa Vox”

„Warto przekopać się przez góry znanych utworów, aby w najmniejszych zakamarkach znaleźć właśnie takie perełki.” – Dominika Mrówczyńska „All About Music”

„Uwodzą chwytliwymi melodiami, scenicznym luzem i pewną muzyczną lekkością.” – Justyna Grochal „Interia”

„Wesie Andersonie, mamy kandydatów do stworzenia ścieżki dźwiękowej twojego kolejnego filmu!” – Stanisław Bryś „Gazeta Magnetofonowa”Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Romantic Fellas Poznań

Burleska w/ Lillet L’amour | Próżność

Cz, 12 grudnia 2019
godz: 20:00

od 49 PLN
Romantic Fellas Poznań

Karolina Czarnecka – Poznań

Cz, 12 grudnia 2019
godz: 20:00

Romantic Fellas Poznań

We Fight for Dubstep #4

Pt, 13 grudnia 2019
godz: 23:59