DrumObsession #95 with SYNKRO & SWEETPEA | OLIVIA

Koncerty
DrumObsession #95 with SYNKRO & SWEETPEA | OLIVIA

Sobota, 13 kwietnia 2024
godz: 23:00

Schron

Kościuszki 68, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

DrumObsession #94
Lineup:
—————————————————————————
MAIN STAGE:
SYNKRO / R&S / Exit Records / UK
SWEETPEA / AKO Beatz / Sofa Sound Bristol / EQ50 / UK
support:
Alegria b2b k.o
Artiztix
Bambi Uzi
Impakt
—————————————————————————
ALTERNATIVE (VINYL ONLY) STAGE:
OLIVIA / Radiation 30376 / We Are Radar / Unsound / Kraków
support:
Margas
STC
Zoo-E
—————————————————————————
Tak długo wyczekiwana przez większość z nas wiosenna, 95. edycja DrumObsession znowu przyniesie nam muzyczny powiew świeżości.
Pierwszy z naszych gości, który powraca po 14 (!) latach do Poznania, nie wymaga przedstawienia, ale i tak to zrobimy! SYNKRO jest bez dwóch zdań jedną z najważniejszych postaci brytyjskiej sceny basowej. Przekrój muzyczny od rozmarzonego dubstepu i garage (często określanego mianem 'future garage’), przez jedne z najlepszych utworów oryginalnej ery Autonomic drum & bassu, przez surowe breakbeaty (pamiętacie Akkord?), emocjonalne downtempo i ambienty i wszystko to, co pomiędzy. Wydawnictwa na R&S Records (oraz ich sublabelu Apollo), Exit Records, Brownswood, Auxiliary, Med School, Critical, Cosmic Bridge, Artikal Music, Samurai Red Seal, Modern Conveniences oraz jego własnej wytwórni Synkro Musik – samo złoto.
Druga gościni – SWEETPEA, jest jedną z najbardziej wszechstronnych DJek na obecnej scenie DNB. Od wielu lat konsekwentnie udowadnia, że z jej skillem i selekcją należy się liczyć (czy to w klubach, czy podczas rezydencji radiowych w Rude FM, Bassdrive.com, czy obecnie Kool FM). Produkcje wydaje w Sofa Sound, Dispatch, Spearhead, Hospital, Addictive Behaviour, czy Overview, a w przygotowaniu są już kolejne wydawnictwa (chociażby na AKO BEATZ!). Jest też jedną z założycielek jednego z najbardziej inspirujących kolektywów na współczesnej scenie – EQ50, które od 2018 w pocie czoła pracuje nad problemami nierówności w reprezentacji kobiet i osób niebinarnych w muzyce tanecznej.
Na supportach obu scen oczywiście reprezentacja naszej ekipy (w tym po raz pierwszy od lat za decki powróci Zoo-E!). Warto wspomnieć o tym, że tym razem dolna scena skupi się tylko i wyłącznie na winylowej selekcji i mamy tam dwoje debiutujących na naszym cyklu gości: OLIVIA (reprezentująca Radiation 30376, We Are Radar czy Unsound) będzie headlinerką dolnej sceny, pierwszy raz zagra też u nas Margas (reprezentant Sfory i rezydent Domu Technika).
Po raz kolejny czeka nas więc najlepsza mieszanka muzyki, która nie pozwoli Ci się nudzić (a wręcz może zaistnieć konieczność trudnego wyboru na której sali być w danym momencie!). Gdy dodać do tego jedną z najbardziej kumatych i otwartych na muzyczne eksperymenty publikę basową w kraju, wychodzi atmosfera, jakiej próżno szukać gdziekolwiek indziej. Jak zawsze jedyne, czego nam brakuje, to Ciebie na parkiecie! 😉
DO zobaczenia 13 kwietnia w Schronie, #SupportYourLocalBassCrew
—————————————————————————
Więcej info:
facebook.com/drumobsession
facebook.com/schron44
—————————————————————————
Kiedy: 13 kwietnia 2024 (sobota)
O której: 23:00
Za ile:
40 PLN (przed północą)
50 PLN (po północy)Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

DrumObsession #95 with SYNKRO & SWEETPEA | OLIVIA Poznań

Juwenalia Poznań 2024

Cz, 23 maja 2024
godz: 19:00

DrumObsession #95 with SYNKRO & SWEETPEA | OLIVIA Poznań

LATINO PARTY | POZNAŃ

Pt, 24 maja 2024
godz: 21:00

od 30 PLN
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →