ELEKTROKLUB VIII

Koncerty
ELEKTROKLUB VIII

Sobota, 18 lutego 2023
godz: 21:00

Jazz Club Hipnoza

Plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

***

Powrót do korzeni! Elektroklub ponownie nawiedzi miejsce, w którym zaczęła się jego historia. Na dwóch osobnych scenach zagrają fascynujący artyści współczesnej sceny techno. Wydarzenie dopełni rozbudowana scenografia i klimatyczne multimedia.
A wszystko we wciągającej przestrzeni Jazz Club Hipnoza oraz Katowice Miasto Ogrodów (dawniej Centrum Kultury Katowice).

Właśnie w tym budynku, gdzie do dziś mieści się Jazz Club Hipnoza, przez wiele pamiętnych lat działał klub Elektro. To było miejsce słynnych imprez, gdzie w każdy weekend grała najświeższa elektronika.
Tam po raz pierwszy w Katowicach wystąpili tacy artyści, jak Sascha Ring, bardziej znany jako Apparat. Grywali tam również Plaid, Clark, Luke Vibert, Max Tundra, Jamie Lidell i wielu innych. Od tamtych czasów wiele się wydarzyło, ale na przekór przeciwnościom losu tradycja klubu Elektro jest kontynuowana.
Przez ostatnie lata odbyło się siedem edycji Elektroklub, na których zagrali m.in. Ricardo Villalobos, Henrik Schwarz, Superpitcher, Shed, Efdemin, Robag Wruhme, Legowelt, Juan Atkins i wiele innych gwiazd. Ósma edycja miała stać pod znakiem spotkania po latach z Apparatem, ale z przyczyn niezależnych nie mogła dojść do skutku.

Po przerwie Elektroklub wraca z intrygującym programem, na który składać będzie się różnorodna ekipa artystów nadających ton współczesnemu techno. .VRIL nie ogranicza się do jednej stylistyki, obejmując szeroki zakres ambientu, IDM, techno i electro. Stworzy dla nas huczący dźwiękiem pejzaż o zapętlonej perfekcji.
Obok niego zaprezentuje się Infinity Division, czyli transseksualna artystka, która do niedawna tworzyła duet Minimal Violence. Obecnie realizuje własną wizję twórczą pod nowym szyldem, szybko zdobywając popularność za sprawą szalonych występów na żywo.
Pierwsze ogłoszenie Elektroklub VIII uzupełnia Broken English Club, czyli mroczne, niepokojące techno w wykonaniu Olivera Ho, prawdziwego weterana brytyjskiej sceny. Obok nich wystąpi wielu innych, fascynujących artystów z Polski i ze świata – szczegóły programu już wkrótce.

Na jeden wieczór Jazz Club Hipnoza połączy się z korytarzami, salami i zaułkami dawnego Centrum Kultury Katowice (obecnie Katowice Miasto Ogrodów). W ten sposób powstanie przestrzeń, która na długie godziny wchłonie fanów odrywania się od rzeczywistości, a wypełni ją świeże, bezkompromisowe techno.
Bilety na Elektroklub VIII już do nabycia. Warto zdecydować o ich zakupie jak najwcześniej, bo tym razem ich liczba będzie limitowana!

LINE -UP:

.VRIL

Infinity Division
Broken English Club

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl
ELEKTROKLUB VIII | 18 lutego 2023 Sobota, Jazz Club Hipnoza

Biletomat.pl
70 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Katowice

ELEKTROKLUB VIII Katowice

TECHNO SALOME GORO B-DAY NIGHT

Nd, 09 kwietnia 2023
godz: 21:00

od 20 PLN
ELEKTROKLUB VIII Katowice

CEL x TUNE:L x SEROTONINA

Pt, 14 kwietnia 2023
godz: 23:00

ELEKTROKLUB VIII Katowice

Silesia Beer Fest X

Pt, 14 kwietnia 2023
godz: 16:00

ELEKTROKLUB VIII Katowice

Wixapolonia x CEL }3 Trouble Bubble

Sb, 15 kwietnia 2023
godz: 23:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →