ACID ARAB – ŚLĄSKIE! EUROPA! – JAZBAR MUCHOWIEC

Koncerty
ACID ARAB – ŚLĄSKIE! EUROPA! – JAZBAR MUCHOWIEC

Piątek, 24 maja 2024
godz: 20:00

JAZBAR Muchowiec

Francuska 180, Katowice

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

ŚLĄSKIE! EUROPA!

20. rocznica wstąpienia Polski do Unii Europejskiej

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

1 maja 2024 roku przypada 20. rocznica wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. W związku z tym Instytucja Kultury Ars Cameralis wraz z partnerami przygotowuje cykl wydarzeń kulturalnych pod wspólnym hasłem „Śląskie! Europa!”. W ramach projektu Instytucja, razem z Województwem Śląskim, More Music Agency, Tauron Nowa Muzyka Katowice i KTW, realizuje szereg koncertów.

24.05. | piątek | godz. 20:00

Występ: ACID ARAB (dj set)
Miejsce: JAZBAR MUCHOWIEC | Katowice

Od algierskiej muzyki gasba, przez anatolijski trance, syntetyczne dabke i bioniczny raï, na trapie czy techno kończąc – to właśnie Acid Arab. W ich twórczości można odnaleźć inspiracje wieloma stylami, dzięki którym artyści stale przesuwają granice gatunków. Acid Arab zagrał setki koncertów oraz dj’setów w ponad pięćdziesięciu krajach na czterech kontynentach. Grupa współpracowała z licznymi artystami i podróżowała, by dopieścić swój niepowtarzalny styl.

Ten francusko-algierski kolektyw jest efektem spotkania Pierre’a-Yvesa Casanovy, Nicolasa Borne’a, Hervé’a Carvalho, Guido Minisky’ego i Kenziego Bourasa. Muzycy połączyli siły ponad dziesięć lat temu w multikulturowym paryskim tyglu. Dzięki odurzającej mieszance zachodniej muzyki elektronicznej ze wschodnimi brzmieniami i wokalami, zespół dosyć szybko oczarował publiczność klubów i festiwali na całym świecie. W 2016 roku – nakładem kultowej wytwórni Crammed Discs – zadebiutowali doskonale przyjętym albumem „Musique de France”, a kolejny krążek „Jdid” ukazał się trzy lata później. W 2023 roku pojawił się „٣ (Trois)”, którego odsłuch był prawdziwym muzycznym przeżyciem zarówno dzięki intymnej atmosferze, jak i wyrafinowanej produkcji. Gościnnie na albumie wystąpili artyści z północnej Afryki, Syrii i Turcji – Cem Yildiz, Sofiane Saidi, Cheb Halim i Rachid Taha.


ACID ARAB – ŚLĄSKIE! EUROPA! – JAZBAR MUCHOWIEC | 24 maja 2024 Piątek, JAZBAR Muchowiec

Biletomat.pl
40 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Katowice

ACID ARAB – ŚLĄSKIE! EUROPA! – JAZBAR MUCHOWIEC Katowice

Juwenalia Śląskie 2024 | Katowice

Cz, 23 maja 2024
godz: 17:00

od 74 PLN
ACID ARAB – ŚLĄSKIE! EUROPA! – JAZBAR MUCHOWIEC Katowice

FISZ DJ Set @ CEL

Pt, 24 maja 2024
godz: 20:00

od 40 PLN
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →