Audiopole: Przedsmak

Clubbing
House Techno

Sobota, 22 lipca 2017
godz: 22:00

INQbator Klub

ul. Dworcowa 2, Katowice

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Już za tydzień połowa elektronicznej polski uda się do Płocka, przeżyć kolejny raz wielką przygodę nad rzeką. Jednak w tych dniach nie tylko odbywać się będzie sam Audioriver – równocześnie będziecie mogli bawić się na Audiopolu! I tego właśnie wydarzenia chcemy Wam dać przedsmak.

– Audiopole DJs: Tayler + Lewa
https://soundcloud.com/mark_tayler

– Jakob Salander Music + Yakobano
https://soundcloud.com/jakobsalander

– Basteq
https://soundcloud.com/basteq

. . .

Lewa – z muzyką związana od 5 roku życia. Tanecznym krokiem przeszła przez różne style muzyczne, aż ciałem i sercem zawładnął house. Teraz sama porusza ciała tłumnie zgromadzone na parkiecie podczas jej setów,a mocno wyczuwalny gumowy bas wypędza z klubowych zakamarków wszystkich spragnionych pozytywnego vibe’u. Jak sama mówi, jej sety nie mają opowiadać historii czy przenosić w inny wymiar, mają po prostu bawić i to konsekwentnie od początku do końca. Związana z poznańską ekipą Be Kolektiv oraz Audiopolem.

Tayler – Wystartował ze swoją przygodą dj-a w 2003 roku. Po drodze zaliczył kilka uniesień i miłości muzycznych. Do niektórych chętnie wraca wspomnieniami, o innych próbuje zapomnieć. Czasem choleryk, jednak w swoich setach potrafi być maksymalnie skupiony i perfekcyjnie dokładny. Delikatnie lawiruje po lekkich nurtach muzyki elektronicznej podkręcając czasem klimat aby nie zjechać zbyt lekko. Jeden z założycieli i współorganizatorów corocznego Audiopola – niezależnej sceny przy Audioriver w Płocku. Najbardziej aktywnie działa na poznańskiej scenie ale cyklicznie odwiedza też inne miasta.

Start 22:00 | Koniec 6:00 | Wejście: 5/10zł
INQbator club | KATOWICE ul. Dworcowa 2Sprawdź inne wydarzenia @ Katowice

Audiopole: Przedsmak Katowice

P23: I Hate Models

Pt, 31 maja 2019
godz: 22:00

Audiopole: Przedsmak Katowice

130 + by NPLM!

Sb, 08 czerwca 2019
godz: 22:00

Audiopole: Przedsmak Katowice

Dźwięki Z Podziemia #4 INQ

Pt, 14 czerwca 2019
godz: 21:00

Audiopole: Przedsmak Katowice

Księga Dżangli, rozdział 5

Sb, 15 czerwca 2019
godz: 22:00

Audiopole: Przedsmak Katowice

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2019

Cz, 20 czerwca 2019
godz: 20:00