WAREHOUSE PARTY

Clubbing
Drum n Bass

Piątek, 06 grudnia 2013
godz: 22:00

B90

ul. Doki 1, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Klub B90 ma zaszczyt zaprezentować nową jakość imprez klubowych w Polsce!

Najwyższej jakości dźwięk w przystosowanej akustycznie, industrialnej przestrzeni hali stoczniowej o całkowitej powierzchni 1600m2.

Wizualizacje, światła, promocje na barach a to wszystko na dwóch eksplodujących od basu scenach z topowymi headlinerami!!!

Inspiracją naszych imprez są tzw. warehouse/squat party masowo organizowane w UK od lat 90′ – miażdżący dźwięk, hipnotyzujące wizualizacje oraz wiele, wiele godzin muzyki na najwyższym poziomie w niepowtarzalnej lokalizacji.

MAMY TO DLA WAS TU W GDAŃSKU, W KLUBIE B90 W PREZENCIE MIKOŁAJKOWYM 6 GRUDNIA!!!

________________________________________________________

Main Stage:

SHY FX & STAMINA MC

Support:

MAD (cannabeatz) + Wiosna
Twin Prix
Alexus (good looking)

ROS (addiction)

DIA
________________________________________________________

Bass Arena:

AQUASKY ( Passenger Records / Moving Shadow ) UK
ATOMIC HOOLIGAN ( Bass=Win Records / Botchit & Scarper ) UK

Support:

Adam Faz ( VIM Rec / Bombtraxx Rec. )
Romero
Tilo ( Breaks.sk )

SHY FX

Shy Fx to bez wątpienia ważny filar w rozwoju gatunku d’n’b. To właśnie on w połowie lat 90 pchnął d’n’b z podziemia na listy przebojów za sprawą takich utworów jak „Original Nuttah”, „Shake Your Body” czy „Don’t Wanna Know”. Wspomniany “Original Nuttah” stał sie szybko hymnem wszechczasów dla fanów ragga-jungle a Shy Fx stał sie jednym z najbardziej szanowyncyh producetów tego gatunku. Jego ostatni album z 2005 roku, „Diary Of A Digital Soundboy”, wypromował aż trzy single na brytyjską Top 40. W roku 2007 Shy zajął się produkcją nowej płyty Dizzee Rascal’a.

https://www.facebook.com/ShyFX

STAMINA MC

Stamina MC to jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów sceny DnB i nie tylko. Regularnie występuje na całym świecie (Brazylia, Australia, Nowa Zelandia, USA, Japonia, UK, Europa) wspierając swoim głosem oraz ogromną energią takich artystów jak między innymi Shy FX, DJ Marky, DJ Fu & Jungle Drummer… Stamina MC pojawiał się regularnie od 2000 roku na słynnych imprezach „Movement” organizowanych przez Bryana G. Jest również odpowiedzialny za wokale to takich numerów jak LK z DJ’em Marky & XRS czy ‚Barcelona’ z D-Kay & Epsilon, które przez wiele miesięcy utrzymywały się w czołówkach UK Top 20. Pracował również z Roni Size’m (‚On & On), Ill Logic & Raf (‚Blood Meridian’) czy Dj’em Fresh (‚Hypercaine’). Stamina MC był również częścią trasy live London Elektricity Live oraz Craggz & Parallel Forces, a od 2008 hostem audycji na Rinse FM. Ogromne doświadczenie zarówno na scenie jak i w studiu oraz niepowtarzalny głos i energia to właśnie Stamina MC!

https://www.facebook.com/staminamc?ref=ts&fref=ts

AQUASKY /UK/

Aquasky to trójka panów znanych również jako Brent Newitt, Kieron Bailey oraz Dave Wallace. Zaczęli wspólnie pracować nad muzyką w roku 1995 podpisując kontrakt z wytwórnią Moving Shadow – jednym z najbardziej znaczących wydawnictw w historii muzyki drum and bass.
Od tamtej pory wydali 7 płyt , niezliczoną ilość singli, założyli 2 własne wydawnictwa płytowe. Na początku nowego millenium Aquasky zaczęli współpracę z legendarnym breakbeatowym labelem Botchit & Scarper. Muzykę Aquasky można usłyszeć w wielu reklamach, filmach, programach telewizyjnych (np. Ali G) oraz grach video (m.in. Tony Hawk ). Do współpracy w wielkimi korporacjami utworzyli wydawnictwo Skyhigh Music, które obecnie jest największym niezależnym wydawnictwem w Wielkiej Brytanii.

http://aquasky.co.uk/

ATOMIC HOOLIGAN /UK/

Atomic Hooligan Producencko – Djski duet od 94′ roku zeszłego stulecia znany jest z świetnej jakości singli, kreujących światową scene breakbeat, zawsze stawianych na najwyższej półce tego gatunku muzycznego. Ich Album ” You Are Here ” wydany w marcu 2005 roku dla BOTCHIT & SCARPER, wytwórni płytowej zajmującej się najwyższej klasy breakbeat’em, został wyróżniony 7 miejscem w kategorii najlepszy album roku według DJ MAG, najbardziej wpływowego miesięcznika traktującego o muzyce elektronicznej na wyspach. Muzyka Matta i Terrego jest i była zawsze związana ze stylem BREAKS ale nie ogranicza się tylko i wyłącznie do brzmień elektronicznych co słychać w albumie. Skutkiem tego sa występy z 9 osobowym zespołem, które do tej pory można było przeżyć na takich eventach jak : FABRIC LIVE, CARGO czy OCEAN ROOMS w Brighton, jak również na pierwszoligowych festiwalach jak GLASTONBOURY, FUZZY w Australli, czy BOBO w Tajlandii. Duet obu panów na domiar tych wszystkich osiągnięć sprawdza się świetnie w roli re-mixerów. Przeróbki przebojów: Underworld – Born Slipy, czy Plump Dj’s – Obsesional Rhythm okazały się sukcesem i utrzymywały się na 1-szym miejscu listy BREAKBEAT przez wiele tygodni.
Jako, że należą do elity światowej muzyki elektronicznej wywiady przeprowadzano z nimi w najbardziej wpływowych angielskich radiostacjach jak BBC RADIO1, XFM, czy KISS100, a ich sylwetki pojawiały się na okładkach DJ MAG czy KNOWLEDGE MAG. Terry Hooligan wraz z Lexem (z duetu Ben & Lex )obecnie odpalili nowy projekt pod nazwą “Grand Ruckus“, poświęceony szeroko pojętej Bass Music.

http://terryhooligan.com/

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk

WAREHOUSE PARTY Gdańsk

Electro Jam Session / Ziemia / 17.10

Cz, 17 października 2019
godz: 21:00

WAREHOUSE PARTY Gdańsk

Król – Gdańsk

Pt, 18 października 2019
godz: 20:00

WAREHOUSE PARTY Gdańsk

The Love Coffin / 18.10 / Drizzly Grizzly

Pt, 18 października 2019
godz: 20:00

WAREHOUSE PARTY Gdańsk

Under the STARS | Maria Sadowska DJ set

Pt, 18 października 2019
godz: 20:00