Technikalia.13

Koncerty
Drum n Bass Dubstep Electro Reggae / Dub

Sobota, 11 maja 2013
godz: 16:00

Plac Zebrań Ludowych

ul. Powstańców Warszawskich 25, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Tego nie spodziewał się nikt! Czyżby nastąpił przełom w trójmiejskich Juwenaliach? W czasie, kiedy największe ośrodki akademickie w całej Polsce ujawniały muzyczne gwiazdy, które wystąpią w trakcie tegorocznych Juwenaliów, w Trójmieście jak zwykle panowała cisza… Jak się okazuje, to tylko cisza przed burzą! Na 11 maja 2013 r. meteorolodzy zapowiadają muzyczno-imprezowy sztorm na terenie Gdańska! A to wszystko za sprawą Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej, który w ramach Festiwalu Studentów Politechniki Gdańskiej- Technikalia.13 (6-11 maja 2013) przygotował NIESPODZIANKI dla całej trójmiejskiej społeczności.

Po dozie majówkowego lenistwa, zastrzyku energii dodadzą Nam koncerty gwiazd zagranicznych, które odbędą się 11 maja w miejscu wprost stworzonym do tego typu wydarzeń- Placu Zebrań Ludowych, który jest doskonale znany nie tylko wszystkim miłośnikom muzyki za sprawą festiwalu Gdańsk Dźwiga Muzę, ale również fanom piłki nożnej dzięki największej w regionie Strefie Kibica podczas EURO 2012. Każdy, kto kiedykolwiek uczestniczył w wydarzeniach organizowanych w samym centrum Gdańska wie, że atmosfery tego miejsca nie da się opisać słowami.
To dopiero początek!
Po długich miesiącach milczenia ujawniono również informację na temat zagranicznych artystów, którzy naelektryzują całe Trójmiasto. Wśród nich wystąpi bośniacka grupa Dubioza Kolektiv, która została okrzyknięta największym odkryciem zeszłorocznej edycji Przystanku Woodstock! Wybuchowa mieszanka rocka, ska, dubu oraz reggae z pewnością nie pozwoli przejść obojętnie obok Placu Zebrań Ludowych.
Podczas Koncertu Głównego nie zabraknie również występów polskich artystów. Gooral to producent, generator dźwięków i prekursor łączenia electro, dubstep i dnb z góralszczyzną. Wielkim wpływem na jego twórczość było miejsce, z którego pochodzi – Bielsko-Biała. Największy hit Goorala- Karczmareczka podbił wszystkie imprezy klubowe, a jego trasy koncertowe cieszą się ogromną popularnością wśród fanów.
Czego jeszcze możemy spodziewać się ze strony organizatorów tegorocznej edycji Technikaliów?
Szczegółowe informacje o Festiwalu Studentów Politechniki

Gdańskiej- Technikalia.13:
www.technikalia.gda.pl
www.studentfestival.pl
www.facebook.com/technikalia

Ceny biletów w przedsprzedaży:
-bilet ulgowy (dostępny tylko dla studentów Politechniki Gdańskiej): 10 zł
-bilet normalny: 15 zł

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk

Technikalia.13 Gdańsk

Bass Astral x Igo / 15.11 / Gdańsk

Pt, 15 listopada 2019
godz: 19:30

od 99 PLN
Technikalia.13 Gdańsk

Mikromusic / Gdańsk / 24.11.2019

Nd, 24 listopada 2019
godz: 19:00