SASSY Future Disco: DJ Vive / DJ Define

Koncerty
SASSY Future Disco: DJ Vive / DJ Define

Piątek, 16 sierpnia 2019
godz: 22:00

SASSY

ul. Chmielna 10-25, 80-748 Gdańsk, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Trójmiejski skład z międzynarodowy repertuarem.
Piątek w SASSY zabrzmi dźwiękami R&B, Soul, Funk, HipHop i współczesnymi nurtami z pogranicza NuDisco, Space Funk, G-House, które firmuje DJ VIBE Official Profile.
Dj Define imprezę wzbogaci o muzykę elektroniczną – house i garage.
DJ VIBE
Reprezentant 3miejskiej sceny Dj’skiej. Jednoznaczne określenie jego obecnego stylu jest nawet dla niego samego trudne. Choć podstawą jego setów od zawsze pozostawały brzmienia z gatunku R&B, Soul, Funk, HH, obecnie podczas imprez z jego udziałem prócz ww. gatunków muzycznych niejednokrotnie usłyszeć możemy brzmienia z pogranicza NuDisco, Space Funk, G-House, na szczypcie elektroniki koncząc.
Prócz działalności stricte klubowej VIBE brał również udział w wielu nietypowych projektach w których to odpowiedzialny był za oprawę muzyczną danego eventu. Począwszy od licznych imprez streetball’owych, jamów graffiti itp., przez oprawę muzyczną eliminacji You Can Dance 2010, 2011, 2012 przy współpracy z TVN, na pokazach mody oraz imprezach okolicznościowych dla Miss Polski kończąc.

DJ DEFINE
Rozpoczął swoją przygodę z djingiem w 2004 r, kiedy jako młody chłopak przywiózł z pracowitych wakacji na Wyspach Brytyjskich dwa gramofony, torbę winyli i sporo pozytywnej energii.
Zaczynał od hip hopu aktywnie działając w kulturze tańca street dance gdzie jako jeden z czołowych DJ-ów dbał o oprawę muzyczną zawodów i jam’ów tanecznych. W 2015 roku na poważnie zajął się produkcją muzyczną, która zaowocowała wypuszczeniem kilku housowych remiksów. Define rozwija się w tej dziedzinie intensywnie doskonaląc granie o własne produkcje muzyczne.Sprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk