POPUP Music – Wednesday | DJ Define

Koncerty
POPUP Music – Wednesday | DJ Define

Środa, 14 sierpnia 2019
godz: 20:00

SASSY

ul. Chmielna 10-25, 80-748 Gdańsk, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

W środy na dachu Gdańska gramy by ruszyć rozgrzane powietrze i schłodzić drinki mixem nowych i klasycznych hitów w wersjach klubowych. Nie gramy typowych radiowych szlagierów a choć usłyszycie znane kawałki, będą one podane w tanecznych miksach przez DJ-ów, którzy są rozpoznawalni i sprawdzeni w klubowym środowisku Trójmiasta – Dj Define & DJ PZ

DJ Define rozpoczął swoją przygodę z djingiem w 2004 r, kiedy jako młody chłopak przywiózł z pracowitych wakacji na Wyspach Brytyjskich dwa gramofony, torbę winyli i sporo pozytywnej energii.
Zaczynał od hip hopu aktywnie działając w kulturze street dance gdzie jako jeden z czołowych DJ-ów dbał o oprawę muzyczną zawodów i jam’ów tanecznych. Obecnie swoje sety wzbogaca muzyką̨ elektroniczną, jak house i garage.
Od 2015 roku także zajął się produkcją muzyczną, wydając kilka housowych remiksów.

Piotr Pz Ziemann aka DJ PZ to DJ aktywnie działający w branży od 2006 roku. Ściśle związany z trójmiejską sceną klubową. W swoich setach najbliżej mu do muzyki house lecz największą satysfakcję sprawia mu mieszanie gatunków. Do tej pory miał przyjemność grać w wielu Polskich klubach oraz poza granicami Polski – Hiszpania (Disco Tropics, Catamaran Cruise), Francja (Apres Ski, Snow Party Camp), Chorwacja (Pietas Julia Club, Club Long Bay) a także na takich eventach jak Summer City Festival 2012 (Gdańsk), Dayglow Poland 2012 (Warszawa), Big Boat Party 2013.
https://hearthis.at/pzdj/
https://www.mixcloud.com/PiotrPzZiemann/
https://soundcloud.com/pzdjSprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk