Neon Haze: Nightrun87, Octopussy, Favorit89 / 15.02 / DG

Clubbing
Neon Haze: Nightrun87, Octopussy, Favorit89 / 15.02 / DG

Sobota, 15 lutego 2020
godz: 19:00

Drizzly Grizzly

Elektryków 1, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

🔵🔵🔵 To nie jest zwykły koncert, to muzyczny trip!
Prezentujemy wam Neon Haze, czyli inicjatywę trzech wykonawców – William Malcolm / Nightrun87 — FAVORIT89 — Octopussy.
Neon Haze, to wyjątkowa impreza łącząca różne światy muzyczne, gdzie oprócz oryginalnie wykonywanych utworów, muzycy poszczególnych składów będą się wymieniać i grać nowe aranżacje.

Lata 80. przeplatać się będą z brzmieniami takich gatunków jak: rock’n’roll, blues, funk, czy stoner, aby przejść do klubowych klimatów.

🔴 NIGHTRUN87 (Neo 80’s / Synthwave / Synthpop – Gdańsk) to projekt muzyczny stworzony przez Williama Malcolma, amerykańsko-brytyjskiego wokalistę, muzyka i kompozytora wychowanego w Polsce. NIGHTRUN87 to jednoosobowy live act audiowizualny charakteryzujący się dużą dawką energii, elektryzującymi brzmieniami syntezatorów oraz porywającym wokalem muzyka.

https://www.facebook.com/williammalcolmnightrun87
https://www.instagram.com/nightrun87/?hl=pl

🟢 Muzyka Octopussy może kojarzyć się z rozpędzonym koniem na pustyni. Pomimo że zakorzeniona jest w gatunku rock’n’roll, to aranżacje oraz teksty wodzą wyobraźni mogą przenieść na rozległe tereny pustynne bądź dzikie bagna południa Stanów Zjednoczonych.
Na najnowszej EP dali się ponieść jeszcze bardziej swojej wyobraźni. Dźwiękom towarzyszyły sceny jakby z filmów i tym zainspirowani stworzyli jej długi tytuł – tak jak dla niektórych potrafi być długa droga, bo muzyka Octopussy to także muzyka drogi.

https://www.facebook.com/octopl/
https://octopussyband.bandcamp.com/

🟣 FAVORIT89 łączy w swojej muzyce brzmienia lat osiemdziesiątych i klubowy klimat początków XXI wieku, a wszystko okraszone szczyptą metalowego brudu. FAVORIT89 rozpoczął swoją drogę w klimatach Retro Wave w 2016 i kilka miesięcy później, miał na swoim koncie koncert przed Perturbatorem — artystą uważanym przez wielu za przedstawiciela mroczniejszej strony tego gatunku.

https://www.facebook.com/favorit89/
https://www.instagram.com/favorit89synthwave/Sprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk

Neon Haze: Nightrun87, Octopussy, Favorit89 / 15.02 / DG Gdańsk

Banquet for Warlocks & Wizards

Pt, 21 lutego 2020
godz: 22:00