Zoo-E

Zoo-E
Drum n Bass Funky Jungle
Kraj:
Polska
Miasto:
Oborniki

Adam aka Dj Zoo-E urodził się w Obornikach w 1980 roku. Swoją przygodę z muzyką zaczął od gry na perkusji. Surowymi dźwiękami elektronicznymi zaraził go w 2000 roku długoletni przyjaciel – DJ Biba. Rok później po wyprawie do Berlina z Dj Story’m zakupił sprzęt oraz pierwsze płyty.

W 2002 roku zaczał grać w poznańskim klubie „ZEZ”. Tam też poznał Vols’a, który zaproponował mu przyłączenie się do składu Total EFX. Rok później wspólnie z Bibą zaczął prowadzić w swoim rodzinnym mieście cykl imprez pod szyldem RAF Crew, na których można było usłyszeć wszystkie odmiany dźwieków elektronicznych od drum & bass po minimal techno.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W tym samym czasie wraz ze składem Total EFX wygrywa konkurs „Made in Poland” na najlepszą produkcję drum & bassową. Zwyciestwo przynosi im kawałek „The Element” wybrany przez samego Johna B.

Zoo-e można usłyszeć przeważnie na imprezach w Poznaniu oraz Łodzi. Na swoim koncie ma także występ w Lincoln (UK) w klubie „The Cell”. Zoo-e prezentował również swoje sety m.in. jako tło wystaw organizowanych przez ASP oraz w galerii Bukareszt w Starym Browarze. Obecnie często gra na cyklu imprez o nazwie „Drum Obsession” oraz gościnnie na eventach organizowanych przez ekipę z „2 Finggers”. W jego setach można usłyszeć brzmienie od Hospital po Metalheadz jak i oldschool rave, oldschool rap i funky.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →