ZEFUA

ZEFUA
Deep house Electro Electronic House Instrumental Tech House Techno
Rok urodzenia:
1986
Kraj:
Polska
Miasto:
Poznań

ZEFUA a raczej Bartosz Kawczyński, ur. 13 sierpnia 1986 roku w Czarnkowie, wychowany w malowniczych terenach Puszczy Noteckiej, dokładnie w gminie Drawsko, miejscowości Pęckowo.

Jest DJ’em amatorem zafascynowanym muzyką elektroniczną i możliwościami płynącymi z tego źródła, zarażonym przez braci i kuzynów klimatami Prodigy, Mayday czy Love Parade już w latach 90’tych. Faktyczną przygodę z gramofonami i mixerem rozpoczął w połowie pierwszej dekady millenium, gdy to bliscy przyjaciele i kuzyni (RAGI, BOXSTER i EFEKTOR INFEKTOR) zaopatrzyli się w sprzęt do budowania rzemiosła artystycznego, co stało się również obiektem jego zainteresowań.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Obecnie, hobbystycznie po pracy na UAM w Poznaniu, stara się aktywizować w Wielkopolskim (głównie Poznańskim) środowisku klubowym, gdzie miał zaszczyt i okazję pokazać swe muzyczne oblicze w m.in. w takich klubach jak 8BITÓW, OCZY, OFF GARBARY (LAS, TWOJA STARA), CYTRONETA, CONCORDIA DESIGN czy WIELKIE ŻARCIE oraz horyzontalnie wychodzić poza otaczające mury, przyozdabiając swą artystyczną obecnością wydarzenia jak np. Międzynarodowe Sumo Robotów Politechniki Poznańskiej, Majówki na Yndzlu przy Drawskim zalewie oraz jeziorze Sierakowskim, Festiwal Fantastyki Pyrkon 2016 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz wiele innych.

Jest członkiem kolektywu CLINIC HOUSE, który założył wspólnie z najbliższymi przyjaciółmi i kuzynami w 2013 roku, do którego należą również tacy artyści jak EFEKTOR INFEKTOR, RAGI, BOXTER, BARTOSZ SMOLAREK, MONO MATH i 4M84
Zapraszamy do odsłuchu : ZEFUA

Utwory ZEFUA

House Of Friends

31/03/2020

PrzyjacielskoThe Plus Temperature Of Creature’s In 2016

31/03/2020

Inspiracja z wytwórni PLUSPhuturistic 90’s [Clinic House Shortcast]

31/03/2020

Powrót do źródeł klasycznychZefua – Cerber’s Security

31/03/2020

Long, hard way to hell!

Best regards
Zefua / CLINIC HOUSE /Imprezy blisko Ciebie w Tango App →