Vladimir Kozakov

Vladimir Kozakov
Electronic House Techno
Kraj:
Polska
Miasto:
Poznań

Swoją przygodę z gramofonami  rozpoczął w 2003 roku. Rok później postanowił poszerzyć swoje horyzonty i wziął udział w warsztatach dj-skich organizowanym przez firmę PIONEER, zdobył wówczas PIONNER PRO DJ INTERNATIONAL CERTYFICATE (pierwszego stopnia). Wkrótce zadebiutował w klubie „Trójka” we Wrześni koło Poznania, którego rezydentem został w 2005 roku. Od tamtej pory wystąpił m.in. w takich klubach jak „Patio” (Szczecin), „Roentgen” (Kraków), „IQ” (Poznań), „Cute” (Poznań), „SQ” (Poznań), „Cafe Novowiejska” (Poznań) i paru innych.

Początkowo zafascynowany był muzyką house w klasycznym jej wydaniu. Z czasem jego muzyczne pasje ukierunkowały się w stronę bardziej złożonych brzmień takich jak deep, minimal, techno, tech-house oraz electro. W jego setach można usłyszeć także dźwięki z pogranicza jazz, broken-beat oraz acid. Głównym nurtem oraz zapleczem dla inspiracji  tego poznańskiego dj’a stały się takie wytwórnie jak: Get Physical, Poker Flat, Dessous, Kompakt, Environ czy też Playhouse.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kilkakrotnie jego sety pojawiły się w poznańskiej rozgłośni radiowej „Planeta FM” w audycjach „Siedmiu Wspaniałych”, „Winylowe Noce” oraz „La Sunda”, a także w internetowej rozgłośni radiowej (houseradio.pl) w programie „Lazy Monday”. Od 2006 roku prowadzi on swój własny cykl imprezowy pod nazwą „Magnetic Soundz”, w ramach którego wystąpili między innymi tacy artyści jak Peter Von Coil, Peter Pain, Kate Sun, Tom Palash, Jacob Seville, Juniore czy Mike Polarny.   

DJ Chart | Vladimir Kozakov | 03.2013

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Lawrence In A Rush (Original Mix) Smallville
2 Lawrence Etoile Du Midi (Original Mix) Dial Records
3 Fluxion Butiama (Original Mix) Echocord
4 Dario Zenker Wether (Original Mix) Traut Muzik
5 Regen Nerveless (Original Mix) Argumento Music Group
6 Mark Henning Fabrique Belgique (Dario Zenker Remix) Soma Records
7 Andres Zacco HTTK (Original Mix) Ilian Tape
8 Maarten Mittendorff, Jasper Wolff Brother (Original Mix) Indigo Aera
9 Marko Furstenberg Strackebrot (Havantepe Remix) Doppelgaenger
10 Joe Cocherell Pala (Original Mix) Frozen Border
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →