Treplec

Treplec
Electronic Minimal
Kraj:
Niemcy
Miasto:
Berlin
Wytwórnie:

Muzyką, graniem zajmuje się od 1998 roku, wtedy też, jak to zwykle bywa, zaczął wydawać całe oszczędności na płyty winylowe. Niedługo po tym z kolegami założył niezależny Minor-Club. Staranny dobór płyt, technika miksowania sprawiły, że jako Dj  szybko zyskał reputacje wśród klubowiczów. Od początku widać było w jego setach niezwykłą energię, ponieważ grając minimalizm ma równocześnie na uwadze muzykalność setów. Jest otwarty na rożne gatunki, co pomaga mu dotrzeć do publiczności poprzez odpowiedni puls zawarty w jego setach.

W 2003 roku dał się poznać jako założyciel wytworni Milnor Modern, która otworzyła mu drogę do prezentowania muzyki znacznie szerszej widowni oraz tworzenia muzyki jaką miał w głowie, współpracując m.in. z Andre Koenerem jako Shatterhand. Wytwórnia okazała się  wielkim sukcesem. Obecnie pod jej szyldem produkcje wydają tacy artyści jak Dop, Mathias Kaden, Robag Whrume czy Bruno Pronsato.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Treplec na żywo to starannie  prezentowane brzmienie, które wypływa zarówno podczas jego setów , jak i  podczas live-actów.  Poczynając od głębokiego minimalu jego  występy przeobrażają się z niezwykłą energią w inteligentne połączenie nowoczesnych dźwięków z grubo zarysowaną elektroniką.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →