Tomcraft

Tomcraft
Electrohouse House Progressive House Techno
Kraj:
Niemcy
Wytwórnie:

Od 17 lat Tomcraft jest bardzo ważną postacią na międzynarodowej scenie klubowej. Jego produkcje niejednokrotnie obiegły cały Świat docierając na czołowe miejsca notowań stacji MTV czy VIVA. Remixował on takich artystów jak: Depeche Mode, Pet Shop Boys, Simple Minds, Sonique oraz wielu innych.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tomcraft jest jednym z pionierów elektronicznej muzyki na scenie europejskiej, już od 1993 roku jego utwory zostały zauważone przez szerszą publikę, a jego tourne dj’skie przemierzały z USA po Japonię. Produkcje Tomcrafta niejednokrotnie używane były w filmach (X-files) czy reklamach, a jego teledyski były rozchwytywane przez stacje telewizyjne. Utwory takie jak: Overdose czy Loneliness to już historia…

 

… w 2003 roku Tom otworzył jeden z największych labeli na świecie z muzyką elektroniczną GREAT STUFF RECORDINGS oraz sub label CRAFT MUSIC. W jego wytwórni wydają takie gwiazdy jak: GusGus, The Egg, Jean Claude Ades, Rockers Hi-Fi, Gregor Tresher, Martin Eyerer, Lützenkirchen, Markus Lange czy Oliver Koletzki. To właśnie oni współpracując z Great Stuff tworzą nowe brzmienia na scenie klubowej oraz zmieniają dotychczasowe trendy. 2003 rok to także przemiana w stylu muzycznym samego Tomcrafta. Jego produkcje stały się coraz bardziej undergroundowe i robił wreszcie to, o czym marzył całe życie, czyli mieszankę techno, techouse i elektro. Wszystkie te i wiele innych faktów wpływają na to że Tomcraft jest jedna z popularniejszych figur Światowej sceny klubowej.

DJ Chart | Tomcraft | 02.2013

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Tomcraft The Joke (Original Mix) Kosmo Records
2 Muzzaik, Dave Martin Let's Go (Original Club Mix) Toolroom Records
3 Jewelz, Scott Sparks Flashbang (Original Mix) Flamingo Recordings
4 Tomcraft Like a Roller (Extended) Kosmo Records
5 Fedde Le Grand RAW (Original Mix) Spinnin'
6 Daniel Portman You're Not Alone (Original Mix) Unreleased Digital
7 Tomcraft Keep Your Eyes from the Sun (Extended) Kosmo Records
8 Dino Lenny, Phunk Investigation Relax (Original Mix) Work Records (Spinnin)
9 T-Rek Don't Trip (Stevie Mink Remix) Hussle Recordings
10 Tomcraft Written High (Westbam Edit) Kosmo Records

Fotogalerie z udziałem Tomcraft

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →