SzymekdJ

SzymekdJ
Electro House Progressive House Techno
Rok urodzenia:
1986
Kraj:
Polska
Miasto:
Lubsko

Szymek, dawniej Szymszyl, przytwierdzona nazwa na starcie mojej kariery z muzyką, od przyjaciół z konsolety. Od młodego wieku słuchający muzyki, fascynujący się gatunkiem techno, electro. Przesłuchując po kilkadziesiąt razy dawne sety z „Manieczek”(gdyż to było tchnieniem tego czasu) nabierałem chęci spróbowania być „dj.” jeśli to nie za duże określenie. Zbiegiem czasu zajawka przycichła, ale chyba po to by wrócić ze zdwojoną mocą, ucząc się pod okiem moich znajomych zajmujących się tym fachem od kilkunastu lat. Miałem dostęp do sprzętu i obserwacji ich zachowań za konsoletą na imprezach, co spowodowało, że jeszcze bardziej wciągnęło mnie w kierunek „dowodzenia” za konsoletą.Z biegiem czasu wdrążyli mnie w „temat” i zacząłem wtedy jeszcze pogrywać.
W swoim dorobku mam rozegrane kilkadziesiąt imprez klubowych, wspólnie, oraz samodzielnie, oraz kilkadziesiąt imprez okolicznościowych, plenerowych, oraz kilka jako organizator-dj, lecz nigdy nie poświęciłem jeszcze więcej czasu temu by stanąć za konsoletą na jakiejś większej imprezie.
Chyba czas to zmienić, a jak będzie zobaczymy.
Obecne style które preferuje to house, electro house, deep house, electro, techno.
Pisaniem o przeszłości nikogo nie przekonam, więc czas na przyszłośc i najlepszym wyjściem będzie posłuchać mojego seta 🙂

DJ Chart | SzymekdJ | 04.2016

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 C-BooL Never Go Away (Extended Mix /Older Grand Remix) C-Wave Records
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →