Sub Focus

Sub Focus
Drum n Bass
Kraj:
Wielka Brytania
Miasto:
Londyn
Wytwórnie:
Ram

Nick rozopoczął pierwsze zabawy z produkcją w wieku zaledwie 13 lat na starym komputerze Arcon. Na początku było to tylko zwykłe hobby, które z czasem przerodzilo sie w obsesje. Warto również wspomnieć, iż Nick jest samoukiem i poprzez ciężką pracę sam nauczył się obsługiwać oprogramowanie do tworzenia muzyki

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wkrótce zaczął rozdwać swoje demo CD znajomym aby przesłuchali jego kawałki i skomentowali je. Jednakże jeden ze znajomych postawił wziąć plytę z napisem „Nie puszczać nikomu” i dać ja wlascielowi Ram Records – Andiemu C. Po przesłuchaniu tej płyty Andy nie tylko ujrzał talent Ale również perspektywę szybkiego wydania tej plyty. W kilka godzin po przesłuchaniu tych kawałków Nick otrzymal telefon od Andiego a kilka miesięcy później jego dwa kawałki „Down the Drain” oraz „Hotline” zostały wydane dla Ram Records.

 

Pewny siebie Nick zamknął się w studio na pewien czas i dało to niesowite rezultaty. Jego kawalki „Acid Test” i „Get on Up” zostały wydane na Frequency a jego niesamowity „Strobe” pojawi sie na Chapter Six of the Ram Raiders. Wszystkiego jego kawałki zostaly bardzo dobrze ocenione przez najlepszych DJow w branzy, ale ku zdziwieniu Nicka radio również go poparlo. Dalo mu to szanse regularnego grania w programie GrooveRidera w BBC1 Drum&Bass Show jak również w programie Zana Lowa.

DJ Chart | Sub Focus | 01.2010

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Sub Focus Could This Be Real
2 Noisia Deception
3 Original Sin feat Fexie Muiso Your Love Playaz Recordings
4 Sub Focus Let The Story Begin
5 Redlight ft. Zaniah, Dread and Redskin Feel So Good (Wine Up Yr Body) Lobster Boy
6 Sidney Samson Feat. Wizard Sleeve Riverside (Lets Go!) (TC Dirty Remix) Data Records
7 Nero ft. Alana Cant Take It Grenade
8 Sub Focus Could This Be Real (Joker Remix)
9 ASC Porcelain NonPlus Records
10 Cause4Concern Stranglehold Virus Recordings
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →