Stu Hirst

Stu Hirst
Electro Progressive House Techno
Kraj:
Wielka Brytania
Miasto:
Londyn
Wytwórnie:

DJ, producent, remixer, a także właściciel wytwórni. Jest autorem blisko 40 utworów, które ukazały się w największych wytwórniach na świecie. Jego pierwsza muzyczna propozycja „Rhytmique” grana przez Pete Tonga w jego cotygodniowej audycji Essential Selection została dostrzeżona przez wydawcę – Steve Lawlera i stała się jednym z najlepszych kawałków 2005 roku. Pojawił się także na kompilacji firmowanej znakiem Global Underground.

Kolejne kawałki ukazywały się dla takich labeli jak Subversive, Plastic Fantastic, Limbo czy Baroque. Wiele z nich cieszyło się uznaniem DJ-ów ze światowej czołówki, którzy chętnie umieszczali je w swoich imprezowych oraz radiowych setach.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W 2008 Stu wydał kilka znaczących numerów, dla Toolroom czy Forensic. Steve Lawler sięgnął po jednego z nich tworząć Renaissence Viva Toronto Compilation.

Jednym z wcieleń Stu Hirsta jest projekt Invent, gdzie udziela się wraz z połówką duetu Futureshock – Alexem Tepperem.  Proponując bardziej deepowe i techniczne dzwięki, trafili ze swoją muzyką do serc włodarzy takich labeli jak BrandNewVibe czy Vitalik.

Stu Hirst grał na wielu kontynentach, odwiedzając kilkukrotnie Pache na Ibizie, gdzie grał na imprezach kończących sezon. Jest też częstym gościem imprez Ministry Of Sound. W Polsce pojawił się w warszawskiej Piekarni.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →