Shimon

Shimon
Drum n Bass
Kraj:
Wielka Brytania
Wytwórnie:
Ram

Shimon czyli Simon Alcoby to jeden z artystów – ikon najdłużej zaangażowanych w międzynarodową scenę drum’n’bass. Od ponad piętnastu lat nieprzerwanie zajmuje miejsce wśród najwyższej póki producentów i DJi połamanej elektroniki. Będąc jedną z wiodących postaci kultowej, jednej z najstarszych wytwórni drum’n’bass RAM Records (założona w 1992 roku), zadebiutował releasem utworu Predator wydanym w 1994 roku.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Największym wkładem Shimon’a w kształt międzynarodowego brzmienia drum’n’bass jest niewątpliwie legenda gatunku – projekt współtworzony z założycielami wytwórni RAM Records (Andy’ C, Ant Miles) – Ram Trilogy.

 

Owoc współpracy tych trzech Panów współdziałających pod aliasem Ram Trilogy to szereg albumów z takimi legendarnymi produkcjami jak Evolution (RAMMLP3), Screamer, Skittles (RAMM44), Titan (RAMM28), czy Beastman (RAMM39). Twórczość ta jest niezaprzeczalnym dowodem na filozofię RAM Records, która od samego początku opierała się na utrzymywaniu wysokiego poziomu jakości brzmienia połamanych rytmów.

 

Shimon jest także właścicielem wytwórni Audio Porn, założonej w 2007, na której obecnie wydawane są produkcje między innymi Dirtyphonics.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →