Sharp

Sharp
Deep house House Soulful
Kraj:
Polska
Miasto:
Poznań

Za sterami od 2000 roku. Styl jaki prezentuje można nazwać soulfurycznym, począwszy od soulfulowych odmian muzyki house, poprzez classic vocal house i latin house po bardziej undergroundowe brzmienia.

Jego styczność z muzyką klubową zaczęła się w legendarnym klubie Fabryka w Poznaniu jeszcze w 1997 roku, kiedy po raz pierwszy miał okazję doświadczyć na własnej skórze, co to jest niekomercyjna muzyka elektroniczna. Od tamtej pory był stałym bywalcem większości imprez odbywających się w Poznaniu i nie tylko. Jego miłość do muzyki house zaowocowała tym, żę postanowił zostać DJ’em. Pierwszy kontakt z gramofonami miał w 2002 roku w klubie Eskulap w Poznaniu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Grał jako rezydent w klubie No.1 w Ostrowie Wlkp. Jako jeden z niewielu próbował organizować imprezy housowe w studenckim klubie Trops pod nazwą HousePacific.
Po roku przerwy jego sety można było usłyszeć w wielu poznańskich klubach: SQ, Estravaganza, Terytorium, Post Dali, Terapii, Mezzoforte , a także w klubach poza Poznaniem:  Platinium Warszawa, P1 Wrocław, Klub Blu w Łodzi jak również na cyklicznych imprezach Hennessy – Artistry w całej Polsce.

Od 2008 przebywa w UK gdzie gra w lokalnym lounge clubie The Gaff w Bury ST Edmunds.

W swoich setach kieruje się tym aby sprostać nawet najwybredniejszym gustom, „DJ jest  promotorem muzyki lecz nie może zapominać o ludziach bawiących się w klubie” -mawia Sharp, dlatego tez jego granie charakteryzuje się niezwykłą umiejętnością dopasowania się do klimatu imprezy.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →