Quarion

Quarion
Deep house Minimal Tech House Techno
Kraj:
Szwajcaria
Wytwórnie:

Quarion to zupełnie nowy projekt bardzo dobrze zapowiadającego się producenta, nagrywającego do tej pory głównie pod pseudonimem Ianeq. Artysta gra od 12 lat, a rozpoczynał jako namiętny kolekcjoner płytek hip hop, jazz, soul i funk. W 1995 połknął bakcyla muzyki house oraz drum & bass i rozpoczął rozkręcanie parkietów genewskich klubów i barów.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W 2002 roku, jedną z głównych atrakcji pierwszej muzycznej kompilacji wytwórni Mental Groove Records był jego hołd złożony brzmieniom z Detroit, zatytułowany „The Light”.

 

Większość 2005 roku Ianeq spędził na tworzeniu muzyki z taki artystami jak Jonas (czołowy szwajcarski MC), Grand Pianoramax (Obliqsound), czy Snax (Captain Comatose). Efektem współpracy z tym ostatnim była wydana w kwietniu 2006 roku EPka dla wytwórni Get Physical z Berlina.

 

Od wiosny tego roku Ianeq sporo podróżował po całym świecie, a na fali wyprawy do Japonii, już jako Quarion, wyprodukował „Karasu”, swój najbardziej deepowy utwór jak do tej pory. Wydała go wytwórnia Drumpoet Community (sublabel słynnej Compost Records) i jest chętnie grany przez gwiazdy typu Ame, Dixon czy Alex Attias…

 

Mieszkający obecnie w Berlinie, Ianeq intensywnie pracuje nad kolejnymi produkcjami, które pojawią się na początku 2007 pod pseudonimem Quarion.

DJ Chart | Quarion | 09.2009

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Hunee The Foundation Retreat
2 6th Borough Project Miss World (Soultourist Remix) Delusions Of Grandeur
3 John Roberts Blame Laid
4 Wah-Chu-Ku Flowin Drumpoet Community
5 Quarion Turn Off The Light Retreat
6 Dachshund Patte D'Oie Clapper
7 Classic Flowers Aclaim Four Roses
8 Andre Zimma Mermaids (Session Victim Remix) Swedish Brandy
9 Patrick Cowley & Jorge Socarras Soon (KiNK Remix) Macro
10 Madlib Beat Konducta Vol.6 : Dil Withers Suite Stones Throw
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →