Peter Gelderblom

Peter Gelderblom
House Tribal
Kraj:
Holandia
Wytwórnie:

Jego muzyczna kariera rozpoczęła się już gdy miał 14 lat (1979r). Muzyczne inspiracje czerpał od takich artystów jak: Earth Wind & Fire, Ohio Players czy też George Benson. Przez 6 lat grywał w klubie LaBaraque, po czym został rezydentem największego klubu w Rotterdam – Ramblas Club, z którym związał się na następne 10 lat.

W 1996r. wraz ze swoją żona Helen otworzył klub na łodzi „Barocca”, który okazał się bez wątpienia najlepszym afterowym klubem w Holandii.  Peter zaczął także pracę jako menager i producent dobrze znanej wytwórni muzycznej „Blue Records”. 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Po 4 latach działalności klubu, Peter wraz Helen byli zmuszeni do zamknięcia klubu. W krótkim czasie otworzyli nowe miejsce „The Revolution” (2000r.), które także okazał się wielkim sukcesem. Następnie Peter poznał Rene Amesz`a,  z którym zaczął współpracę w studiu. 

Peter Gedlerblom to producent właściciel klubu, sklepu muzycznego oraz studia wraz ze swoim wspólnikiem i przyjacielem Rene Amesz`em. 

Zarówno ich autorskie utwory jak i z pod szyldu „Underground Movement ” znane są ludziom na całym świecie i supportowane przez takich artystów jak:  David Penn, Dj Chus & Ceballos, Deep Dish, Roger Sánchez, Simon & Shaker, Sander Kleinenberg, Joe T Vanelli, Hernan Cattaneo, Pete Tong itd… Jego sety charakteryzuje nieporównywalny groove, który sprawia, ze Peter zalicza się do najlepszych funky house & tribal house DJs na świecie.

DJ Chart | Peter Gelderblom | 03.2011

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Peter Gelderblom, Randy Santino & Angie Brown Exceptional (David Amo & Julio Navas Remix)
2 David Penn & Monia Amore Ocean Drive (Open Your Mind) Urbana
3 Heartik Mini Swing (Kaiserdisco Maxiswing Remix)
4 Supernova Beat Me Back
5 DJ Chus & Mikel Curcio La Samba
6 Jay Lumen Non Verbal Lessons
7 Stars On 45 45 (Olav Basoski Remix) Blanco Y Negro
8 Peter Gelderblom & Blacktron Burn It Up
9 Lauer & Canard I Need You
10 Peter Gelderblom & Aad Mouthaan Just A Feeling (Blacktron Remix) Spinnin Bundles
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →