Patrick Well

Patrick Well
Kraj:
Polska
Miasto:
Płock

Patrick Well- właściwie Patryk Sałkowski. Młody DJ z Płocka. Swoją karierę rozpoczął w 2010 roku kiedy to pierwszy raz stanął przed prostym programem komputerowym Virtual DJ. Z czasem jego poglądy muzyczne dalej się rozwijały, a on posiadał coraz większe umiejętności w graniu. Stopniowo przechodząc z popularnego VDJ’a na bardziej rozwojowego i ambitnego Traktora odnalazł swój gatunek muzyczny jakim są różne odmiany House’a. Najbardziej jednak odnajduje się w odmianach Tech, Deep, Disco, Funky and Jackin. Nie znaczy to jednak, że pozostaje przy jednym gatunku. Jego alternatywą stały się gatunki Techno i Minimal Techno.

Od niedawna Patryk poszedł krok do przodu i stara się zdobyć pełną konsolę żeby osiągnąć perfekcję w podstawach grania. Zbierając powoli swoją konsolę nie przestaje szlifować swojej techniki na programach komputerowych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jego drugim zajęciem zaraz po graniu są podstawy produkcji utworów. W sumie od tego się zaczęło. Poczynając od Fruit Loop Studio tworzył proste beaty, które chciał lepić w spólną całość i wydać utwór. Od tamtego czasu upłynął rok, a jednak nie odstaje od tego i cały czas poznaje nowe tajniki bycia producentem.

W wolnym czasie lubi pływać, spotykać się ze znajomymi i słuchać dużej ilości swojej miłości jaką jest muzyka.

Jego marzeniem jest zdobycie sławy i szacunku innych DJ’i i dojście do poziomu muzyka wysokiego progu. Jak dotąd, jako swój największy sukces uznaje występ na imprezie z cyklu Fresh Night organizowany przez duet muzyczny Fresh Lemons.

Jak dotąd grał z takimi artystami jak: Fresh Lemons, Filip Sanders i Jacob Cue

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →