Otto Von Schirach

Otto Von Schirach
Electronic Experimental IDM
Kraj:
USA

W połowie Kubańczyk w połowie Niemiec, wychowany w Stanach. Jest dzieckiem amerykańskiej pop-kultury w najbardziej zwulgaryzowanej wersji. Wychowany w getcie w Miami, naoglądał się już jako dzieciak kiepskich horrorów, głupich kreskówek i tandetnych pornosów. Towarzyszyła temu sprowadzona do zmysłowego pulsu taneczna muzyka – Miami Bass, Gore Grind, Gangsta Rap and Afro Cuban Noise.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dziś wszystko to odbija się w jego twórczości w wykoślawionej wizji – przejaskrawionej i przesterowanej do granic możliwości. To dlatego cenią go nie tylko fani radykalnych gatunków klubowych, ale też niepokorni wykonawcy w rodzaju pionierów elektronicznego industrialu ze Skinny Puppy (nagrywał z nimi „The Greater Wrong of The Wright”) czy ekscentryczny eksperymentator – Mike Patton (wydał mu album „Maxipad Detention”).

 

Styl tego artysty jest bardziej sporadyczny i hałaśliwy, niż kogokolwiek innego z IDM / Electronic Genre. Jego występy na żywo urozmaicają kostiumy, maski i rekwizyty. Jego twórczość można przyrównać do pastiszowego kabaretu, gdzie death – metal miesza się z electro-syntetycznymi brzmieniami i zdekonstruowanym hip-hopem.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →