Novacdj

Novacdj
Deep house Funk / R&B House
Kraj:
Polska
Miasto:
Poznań

Po raz pierwszy za konsolą stanął u boku dj’a Haze’a w noc sylwestrową 2005/2006 w klubie Post Dali w Poznaniu. Od tamtej pory związany z Post Dali i Post Dali Plaża, organizując cykle imprez Dali’s Fever i Freshouse Presents z udziałem zagranicznych i polskich dj’ów. Miał okazję zagrać u boku takich gwiazd jak:

The Layabouts/HealthyRecords/UK,
Darren Giles/DiscoKidRecords/UK,
DJ Leo/HouseFM/UK,
DJ Haze/PierogiRecords/UK,
Robert Busha/EkllektivKollektiv/PL,
Robert Zisa/KukabaraSoundSystem/P-ń
Groove Cocktail/PierogiRec/PL,
MsChilli/Medical/Krk/PL
Bartek Winczewski/ChilliZet/PL
DJ Pro/W-wa/
Rawski & Lipstick/Beats Friendly/W-wa

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W swoich występach proponuje mieszankę delikatnego brzmienia chillout, deep, soulful, funk, house, a jego sety można było dwukrotnie usłyszeć na antenie popularnej londyńskiej rozgłośni radiowej House.FM, w audycji Sounds Fresh, gdzie zebrały pozytywne opinie. Gościł, także w poznańskim radiu Planeta FM w audycji Winylowe Noce.

Współpracuje z utalentowanymi muzykami, tworząc ciekawy projekt AfroSoulTunes. Skład grupy: Michał Nowak – dj, Dawid Kosiarkiewicz – saksofonista, Andrzej Kownacki – perkusista/conga, Bartek Lewandowski – gitara flamenco, Radek Kulesza – trąbka. Muzycznie projekt przedstawia wyszukane i odpowiednio dobrane groove’y z niepowtarzalnymi live act’ami muzyków.

Michała wraz z muzycznymi kolegami można posłuchać w poznańskim klubie Blueberry Bar, gdzie od samego początku powstania klubu jest jednym z rezydentów, u boku Bushy i Zisy.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →