Nick Curly

Nick Curly
Deep house House Tech House
Kraj:
Niemcy
Miasto:
Mannheim
Wytwórnie:

NICK CURLY

W drugiej połowie 2010 roku jego kariera ruszyła w zastraszającym tempie do przodu po tym jak razem z Marco Carolą przygotowali mixturę „Party Animals” dla kultowej wytwórni papy Svena Cocoon Recordings. Następnie został rezydentem legendarnego klubu Space na Ibizie dla nowego cyklu Kehakuma który dziś przez wielu jest uważany za epicentrum Ibizy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Szesnaście imprez w ciągu lata na wyspie a w tym otwarcie oraz zamknięcie sezonu w Space i debiut na imprezie Cecille w klubie Amnesia gdzie dołączyli do niego Cassy i Markus Fix było ukoronowaniem ciężkiej pracy tego wyjątkowego artysty.

Rok 2011 Nick rozpoczął swoim „Keep On tour” i skromną imprezą w Sydney dla 8000 osób na festiwalu Space, a zakończył w rodzinnym Manheim pierwszego kwietnia na niesamowitym TimeWarp. W międzyczasie „Keep On tour” kompletnie wyprzedał 8 dat w północnej Ameryce, 6 dat w jej południowej części oraz 7 w Australazji gdzie Curly zadebiutował w klubie Womb w Tokyo. Ciągłe życie w podróży pozwala czerpać inspiracje z różnych zakątków świata co ma odzwierciedlenie w jego nowych produkcjach.

Potwierdzeniem wielkości tego nie tuzinkowego artysty są wydania dla nowej Japońskiej wytwórni Arpa, jego rework klasyka Silicone Soul „Right On” na dwudziestolecie wytwórni Soma czy w końcu jego interpretacja 2000 and One „Tropical Melons” nakładem Cocoon Recordings.

DJ Chart | Nick Curly | 01.2015

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Johnny D Believer 8bit
2 Jordan Peak Tones & Textures Air London
3 Mr. G Faith! Phoenix G
4 Christian Nielsen Foxy Foxy 8bit
5 Terrence Parker Pentecost (Traumer) Defected
6 The Martinez Brothers Tree Town Cuttin' Headz
7 Gorge All You Can Do
8 Zky Groove Tool Cabinet Records
9 Tripmastaz Chertog
10 We See Us We See Us (Nick Curly remix) We See Us
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →