Namito

Namito
Electro House Techno
Kraj:
Niemcy
Miasto:
Berlin
Wytwórnie:

Niewątpliwie Namito należy do bardzo utalentowanych producentów na berlińskiej scenie techno. Od 1992 roku, grywa w największych klubach stolicy Niemiec, głównie w legendarnych „E-Werk” czy „Tresor”, gdzie jako rezydent porywa tłumy swym charakterystycznym stylem od lat. W 1996 roku, Namito miał okazję zagrać w innych europejskich klubach takich jak Turnmills w Londynie czy Brancaleone w Rzymie.

W 2004 roku poznał Martina Eyerera, wtedy też Namito zdefiniował swoje brzmienie. W rezultacie jego nowe produkcje ukazały się nakładem, takich wytwórni jak Multicolor, Kling Klong i Great Stuff. Otrzymał propozycję remiksów dla takich artystów jak Kosheen, Client i Gusgus. Zagrał niezwykłe gigi w takich krajach jak Indie, Chiny i Ukraina…

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ostatnio Namito podbił rynek sceny elektronicznej ep’ką „City of Gods” na Great Stuff, która osiągnęła również szczyt jako najlepiej sprzedający się singiel w sklepie internetowym Beatport.com.

Aktualnie Namito wydaję swoje utwory w najlepszych europejskich wytwórniach takich jak Systematic, Boxer i Great Stuff. W czerwcu 2009 roku ukazał się jego debiutancki album zatytułowany 'Eleven’.

DJ Chart | Namito | 04.2013

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Weichhold & Namito Hick Kompakt
2 Weichhold & Namito Hack Kompakt
3 Namito & Rummy Sharma Wade In The Water Kling Klong
4 Friend Within The Pull Dirtybird
5 Cherie Lee Love Me or Leave Me (Oliver $ remix) Danse Club Records
6 BLCKSHP Close To Mine Pets Recordings
7 NYMA Close To The Edge It's all in you
8 Luciano Pizzella Close Planet (Namito Edit) Greenhorn Records
9 Kink & Sierra Sam My Space (Pascal Hertzel Remix) Upon.You
10 Borderline Make Me Crazy Turbo Recordings
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →