Muffler

Muffler
Breaks Drum n Bass
Kraj:
Finlandia
Miasto:
Helsinki
Wytwórnie:

Muffler aka Konsta, DJ i producent z Finlandii odkryty został w 1999 roku przez wytwórnię Urban Takeover (przez Aphrodite & Micky Finn), gdzie wydał swoje pierwsze produkcje. Bardzo szybko zyskał uznanie zarówno wśród didżejów jak i klubowej publiczności. Podsumowaniem tego okresu był nagrany w 2003 roku album cd „Soundz of the Future”.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kolejne wydawnictwa i nagrany w kwietniu 2004 roku mix cd dla „Knowledge Magazine” ugruntowały jego pozycję na scenie drum’n’bass. W tym samym roku założył razem z Paul Rae własną wytwornię SighCo Recordings. Pierwszą produkcją wydaną własnym asumptem był, legedarny już singiel „Showdown / Futureshock”.

 

Do dziś Muffler wydał ponad 50 winyli w takich wytwórniach jak: Hospital, Moving Shadow, DSCI4, Commercial Suicide, Formation czy chociażby ostatnio Freak oraz Revolution. Jego produkcje można znaleźć w case’ach takich znakomitości jak: Andy C, Grooverider, Zinc, Ed Rush & Optical, Mampi Swift czy High Contrast.

 

Jako didżej Konsta znany jest z niezwykle szybkiej techniki miksowania oraz dużej ilości doubledrop’ow. W jego setach można usłyszeć mnóstwo nowiutkich, nie wydanych jeszcze nigdzie oficjalnie produkcji, zarówno własnych, jak i innych uznanych twórców. Regularnie grywa na festiwalach i imprezach w całej Europie, prowadzi także własną audycję na falach Bassradio.

DJ Chart | Muffler | 01.2010

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Muffler Electrolux Maximum Ammo
2 Muffler Falling 2009 Big Riddim Recordings
3 Original Sin feat Fexie Muiso Your Love Playaz Recordings
4 Sidney Samson Feat. Wizard Sleeve Riverside (Lets Go!) (TC Dirty Remix) Data Records
5 Cause4Concern Stranglehold Virus Recordings
6 Rico Tubbs Gangsters (Muffler Remix) Menu Music
7 Muffler Hear Me Scream
8 Top Cat, Chase and Status Ruffest Gun Ark (Chase & Status Mix) StreetLife
9 Adam F & Horx Ft Redman Shut the Lights off (Adam F & Sigma Remix) Breakbeat Kaos
10 Deadmau5 featuring Rob Swire Ghosts 'n' Stuff (Sub Focus Remix)
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →