Mistral M

Mistral M
House
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa
Wytwórnie:

Dj, producent, jeden z twórców labelu HelloRec. Odkąd zaczął studia w Warszawie jego pasja do muzyki zaczęła się pogłębiać – szczególnie zafascynowany brytyjską scena klubowa. Pierwsze kroki za dekami stawia pod okiem dja Yoora(Underground, Utopia).

Znaczący dla niego był rok 2006 poznał  wtedy kilka osób, które pozwoliły mu rozwinąć skrzydła. Otrzymał propozycje prezentacji swoich setów w cotygodniowej audycji „Wieczór Noc DJ-ów” w Radiu Dla Ciebie. Od tej pory regularnie gościł na antenie RDC grając solo bądź B2B. Sety Mistrala grane były poprzedzając ludzi takich  jak Luke Slater, DJ  David, Piccioni, Steve Bug, DJ Mark Doyle, Phil  Feversham, Kinky Malinki, DJ Dennis Ferrer, do  tego  grał  z  wieloma  polskimi  dj’s.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Uwielbia zaskakiwać muzyką z vinyla, dlatego jego gra w klubach spotyka sie z gorącym aplauzem. Obecnie w jego setach możemy usłyszeć  dużo energetycznego, pobudzającego house’u z dodatkiem innowacyjnych brzmień i żywych instrumentów. Lubi tez mocniejsze akcenty elektroniczne czy progresywne i jak to sam określa „vinylowy uplifting”, który zapewnia mu zabawę z publika poprzez wysokie tony.
 
Produkcją zajmuje sie od 2008 r. Ma już za sobą pierwsze releas’y, pierwsze albumy i to w kraju  który fascynował go od samego początku przygody z  muzyką. Michał współpracuje z Brytyjskimi  wytwórniam Progress, Cubic, Shiva i New Era Recordings. Do tej ostatniej zaprosił go znany  producent tribal, tech house Tony Thomas – obecnie Michał jest oficjalnym producentem i remixerem  tej wytworni. 

Jego remix’y „Depth Charge” dla Tonego Thomasa zostały ciepło przyjęte na całym swiecie, o czym  świadczą chociażby mushup z  Basement Jaxx, 3 miejsce w Top 2009 October Collection na www.junodownload.com i support  artystów takich jak: Terry Francis, Jon Carter, Dave Spoon, Pete Gooding, Dave Robertson, Hernan Rodriguez.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →