Mike Polarny

Mike Polarny
Deep house Disco Dub Electro Electronic Jazz Minimal
Kraj:
Polska
Miasto:
New York

Mike Polarny obecny jest na scenie już kilkanaście lat. W tym czasie zagrał ponad 500 imprez na trzech kontynentach, prezentując swoje zdolności m.in. w Nowym Jorku, Tokio, Pekinie, Szanghaju, Madrycie, Berlinie czy Wiedniu. Zasłynął także z wyjątkowych występów przed takimi ikonami nowoczesnej elektroniki jak James Blake, Digitalism, Dixon, Jazzanova, Squarepusher, Digitalism, Daniel Bell, Jori Hulkkonen czy Trickski. A to wszystko dzięki wybitnym zdolnością prezentowania niepowtarzalnych muzycznych podróży.

Po wielu latach pracy jako muzyczny konsultant dla biznesu i kultury (m.in. T-Mobile, Sheraton, Sony, Quiksilver, Milka, British Council), koordynowania projektów muzycznych we Francji, Szwajcarii czy Hiszpanii, organizowania międzynarodowych tournee, sprowadzania zagranicznych gwiazd do Polski czy prowadzenia audycji radiowych, przeniósł się do Nowego Jorku, gdzie rozwija zdolności producenckie pod okiem instruktorów legendarnej szkoły Dubspot. Jego pierwsze autorskie produkcje już zyskują uznanie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mike Polarny to elektryzujący odkrywca. W jego produkcjach i miksach odczuwalna jest głęboka emocjonalność, inspirowana różnorodnymi kierunkami w dzisiejszej muzyce elektronicznej. To ekscytujące podróże zarówno na taneczne jak i spokojniejsze okazje. Dzięki praktykowaniu medytacji taneczno-ruchowej Mike prezentuje oryginalne podejście do budowania swoich utworów i setów. Doświadczenie jego muzycznej energii stanowi wyjątkowe doznanie, o czym codziennie przekonują się jego fani na facebooku czy soundcloud. Dołącz do nich, aby poczuć to na włanej skórze.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →