mick-O-why

House
Kraj:
Polska
Miasto:
Poznań

mick-O-why na co dzień pracuje w agencji marketingowej jako account manager.
Jego pasją jest poszukiwanie co raz to starszych utworów dla zaspokojenia własnego muzycznego apetytu. Jego działalność jako dj rozpoczęła się kilkanaście lat temu – wtedy było to jedynie odtwarzanie z kaset magnetofonowych. W 2003 roku nastąpił przełom…

Pierwsze adaptery, mikser, winyle dały mu oczywiście nowe moŜliwości. Pierwsze klubowe imprezy przed szerokim gronem, gdzie stanął za konsoletą, to typowo
disco house’owe imprezy w aktywnie działającym jeszcze klubie AlterEgo. Po 2004 zagościł z pełnym sukcesem w większych klubach – Barbie Bar i Luzztro w Warszawie, Soho w Sopocie, Terytorium oraz Post Dali w Poznaniu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Od 5 lat występuje wspólnie z przyjacielem dj Qba – tworzą dopełniający się muzycznie energetyczny duet co z resztą często widać na eventach. Obecnie jest rezydentem w klubie Post Dali oraz Blue Berry Bar w Poznaniu. Ulubione brzmienia to styl nu-disco oraz funk przemieszany z klimatem deep/tech/house.

 

Od kilku lat wspólnie z Qbą dbają aby houseowe klimaty z przedziału 1998-2002 nie zniknęły z parkietów. Ich ewidentny atut to ucieczka do klasyków a nie bezprecedensowa pogoń za nowościami.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →