Mario Rotte

Mario Rotte
Deep house
Rok urodzenia:
1990
Kraj:
Polska
Miasto:
Płock

Mariusz Lewandowski znany jako Mario Rotte (dawniej Dj. L3Vy ) urodził się
27 listopada 1990 roku w Płocku. Od najmłodszych lat interesuje się muzyką oraz życiem klubowym. Przygodę z muzyką rozpoczął już w gimnazjum, gdzie wraz z kolegami przepychał się, aby grać na szkolnych imprezach. Wszystko co prezentuje dziś zawdzięcza codziennym treningom. W setach stara się zamieszczać takie nagrania, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jego styl to połączenie wszelkich energetycznych brzmień, które dostosowuje do danej sytuacji, ludzi i imprezy, można więc usłyszeć liczne odmiany house, fidget house, tech-house i dutch house. W lipcu 2009r przy współpracy z Shady’m wyprodukował numerek Deadmau5 vs Sean Paul – Temperature Is The Reward, którym podbił serce niejednego klubowicza. Utwór ten zyskiwał popularność na polskiej i zagranicznej scenie klubowej.
Obecnie gra w formacji Fresh Lemons wraz z Shady’m. Formacja ta istnieje stosunkowo niedługo, bo od 2009 roku.

Fresh Lemons – dj’ski duet, którego skład tworzy dwóch młodych i utalentowanych przedstawicieli Płockiej sceny klubowej Mario Rotte (Mariusz Lewandowski) oraz Łukasz Matusiak.
Prezentują szeroko pojęta muzykę House począwszy od Disco, Funky, Latin kończąc na odmianach Tech i Deep.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wszystko zaczęło sie w 2009 roku, kiedy to pierwszy raz zagrali wspólnie w Płockim klubie VEGAS, w którym to pełnili funkcje Exclusive Residents.
Od tego czasu, prezentowali swoje umiejętności w klubach na terenie całej polski.
Wraz z agencją DefArt brali udział w wakacyjnym tourze po wybrzeżu bałtyckim, podczas którego zostali docenieni przez klub Costa Dorada w Łebie i pełnili tam role sezonowych rezydentów.
W Maju 2011 roku zostali finalistami Ursynaliowej Bitwy DJów, dzięki temu mieli okazję pokazania sie przed szersza publicznością na Ursynalia Warsaw Student Festival 2011. Miesiąc pózniej dystansując rywali, wygrali plebiscyt na najlepszych Płockich DJów, ugruntowując tym samym swoją pozycję na Płockiej scenie klubowej.

Do tej pory mieli okazje grac u boku m.in. Martijn Ten Veldena, DJ’a W, Mafia Mike’a, Inoxa czy Matusha oraz z takimi zespołami jak ENEJ czy Cała Góra Barwników.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →