Lunar

Lunar
Deep house Electronic Tech House Techno
Rok urodzenia:
1986
Kraj:
Polska
Miasto:
Bydgoszcz

Lunar, pozytywnie nastawiony do życia dj zawsze z uśmiechem na twarzy, któremu nie udały się muzyczne produkcje, ale w tworzeniu imprez i współorganizowaniu festiwali wyszło mu znakomicie.

Przez lata grał jako Sebx, zaczynał w bydgoskich klubach, współorganizował już wtedy pierwsze (chillouty) w klubie IQ, Pepper, Promohouse i Imprezy w 74.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nabierając doświadczenia w klubach, poznał grupę przyjaciół z którymi zapoczątkował kultowe „Audiopole” w Płocku podczas festiwalu „Audioriver”.

Głównie skupiony w działaniach organizacyjnych, przy robieniu imprez w Bydgoszczy, oraz afteru po festiwalach takich jak w 2013 roku Festiwal „Audiowizje” w Toruniu. W 2014 narodził się pomysł na stworzenie imprez „Audiopole & Friends” który został skierowany do klubów w Polsce promujący rezydentów jak i zapraszanych gości. Rozpoczął również współpracę z wokalistką Anną Hnatowicz z którą występował między innymi na alternatywnej scenie przy festiwalu „Tofifest” oraz cyklu imprez „Deep Deeper”.

W 2015 roku, wraz Luk stworzyli wspólny kolektyw „Sinusoida” w którym zapraszali na imprezy między innymi Piotra Bejnara. W Northampton gościnnie zagrał na imprezie „Music Over Matter” w The Phoenix bar. Po krótkiej przerwie powrócił jako Lunar grając gościnnie w klubach i działając wciąż przy organizacji Audiopola, które z biegiem czasu przekształciło się w festiwal.

Utwory Lunar

Hirschberg Calling 2 set live club Local 16.11.2019Imprezy blisko Ciebie w Tango App →