Lopazz

Lopazz
Electronic
Kraj:
Niemcy
Miasto:
Wytwórnie:
Przyszedł na świat w 1975 r. a swoją przygodę z muzyką rozpoczął na początku lat dziewięćdziesiątych, zajmując się prowadzeniem klubu, dwóch oficyn wydawniczych oraz studia nagrań.
Lopazz kojarzony jest w światku muzycznym z niebywałą precyzją i jakością, co jest następstwem jego fascynacji masteringiem. Wydaje awangardową muzykę klubową dla takich wytwórni jak Get Physical, Cocoon Rec. oraz londyńskiej legendarnej oficyny Output Recordings.
Związek z wytwórnią Get Physical rozpoczął się od zremiksowania znanego szlagieru ‘I Don’t Know’ autorstwa Chelonis R. Jones. Następnie przyszła współpraca z postaciami takimi jak Luciano czy Ricardo Villalobosem. Jego kariera nabrała olbrzymiego tempa a on sam ukształtował własne rozpoznawalne i oryginalne brzmienie. Efektem ciężkiej pracy były kolejne wydawnictwa na wytwórni Compost, Output czy Lasergun. W kolejce po remixy ustawiali się do Niego m.in. Isolee, Product 01, Kudu, GUS GUS oraz Kasper Bjorke.
Obecnie rozdziela czas pomiędzy występami po całym świecie: NYC, Miami, Vancouver, Mexico-City, Sao Paulo, etc,a studiem, w którym dopiero co zakończył pracę nad ostatnim albumem DjT. – Pleasure Principe oraz przygotowuje materiał na swój nowy album, który ukaże się już we wrześniu 2011 nakładem Get Physical.
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →