Lari Lu

Lari Lu
Rok urodzenia:
1988
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa

Lari Lu jest wokalistką o charakterystycznej barwie głosu i oryginalnej muzycznej frazie. Jest również autorką niebanalnych, poruszających tekstów w języku polskim, a także kompozytorką.

Muzyka Lari Lu wymyka się tradycyjnym kategoriom, jednak najbliższe określenie jej stylu to elektropop. Brzmieniowo album jest połączeniem nowoczesnej elektroniki z perkusją i egzotycznymi instrumentami akustycznymi.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jako Anna Józefina Lubieniecka śpiewała w wielu różnorodnych projektach, zdobywając doświadczenie i doskonaląc swoje umiejętności. W 2004 wystąpiła w musicalu Janusza Józefowicza „Romeo i Julia“ w Studio Buffo. W 2007 roku zdobyła I miejsce w Konkursie Debiutów w KFPP w Opolu oraz I miejsce w finale „Szansy na Sukces“.
W latach 2010 – 2013 była wokalistką popularnego zespołu Varius Manx, z którym z nagrała album „Eli“, z premierą 21 marca 2011 roku. W 2013 roku współpracowała z zespołem United States of Beta.

W 2014 roku Anna Józefina Lubieniecka podpisała kontrakt z firmą Music & Sons, nagrywając płytę pod szyldem nowego label‘a muzycznego INNERSONG i przybrała pseudonim artystyczny Lari Lu. Miesiąc później ukazała się jej debiutancka płyta solowa zatytułowana „11“, wyprodukowana przez Random Trip wraz z Lari Lu i Roberta Amiriana. Lari Lu zaprezentowała już 4 single promujące album „11“: „Nad ziemią“, „Ha Ha“, „Smok“ i „Serce“.

Blisko rok po premierze albumu „11” Lari Lu doprowadziła do wydania cyfrowej EPki pt.: „11 | Remix & Rework EP”. EP-ka zawiera aż 10 remiksów autorstwa: Baascha, Rubber Dots, Envee, Random Trip, Rafała Malickiego, Dustplastic, No Echoes, DreamChach i Natalii Gadziny. Do materiału powstały ciekawe wizuale wykorzystujące technikę mappingu.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →