Kevin Gorman

Kevin Gorman
Electronic House Techno
Kraj:
Wielka Brytania
Miasto:
Manchester
Wytwórnie:

Kevin Gorman pochodzi z Chester, czyli w zasadzie znikąd (nie urażając Chester) jednakże od czasu jak jego talent odkrył DJ Hell, a jeden z recenzentów określił brzmienie tego artysty jako ‘Robert Hood na Sushi‘ znalazł się pod lupą fanów tanecznej elektroniki.

Pierwsze kroki stawiał jako peformer, prezentujac swoje sety na falach BBC Radio 1, wypełnione motorycznym groovem oraz surowym, bardzo emocjonalnym brzmieniem Chicago, Detroit czy Nowego Jorku. Wydany kilka lat temu debiutancki album 'Chemistry Lock’ na cenionej International Deejay Gigolos – legendarnego  DJ’a Hell’a przyniósł mu spore zainteresowanie światka techno dając możliwość bliskiej współpracy z takimi tuzami jak min. Alex Under, Marc Broom, Agaric czy Marcell Dettmann.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Poza publikacjami Kevin zajmuje sie produkcjami dla własnej wytwórni – Mikrowave. Wytwórni niebylejakiej bo kryjącej w sobie niezwykły koncept 'Elements’ umozliwiajacy w zasadzie wszystkim chetnym re-aranżowanie, remixowanie oraz wszelkiego rodzaju manipulacje materiałem źródłowym.

Podstawowym arsenałem Kevina w występach na żywo jest komputer i kontroler MIDI – dwa urządzenia pozwalające mu na improwizację i eksperymentowanie z własną muzyką co powoduje, że kazdy jego set jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Co docenić mogli już bywalcy takich klubów jak Watergate, Berghain (Berlin), Fabric (Londyn) Rex Club (Paryż).

DJ Chart | Kevin Gorman | 05.2010

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 DVS1 Polyphonic Love Transmat
2 Joann 115 State 7even Recordings
3 Marcel Dettmann Captivate
4 J Rogers Mind Control Blipswitch
5 Phlox 2 Phlox 2
6 Speedy J Trails (Edit Select Tool 1) Electric Deluxe
7 Kyle Hall Kaychunk
8 Actress Machine And Voices NonPlus +
9 Jonas Kopp Ruda
10 19.26.1.18.5 Horizontal Ground 04 Horizontal Ground
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →